Ubisoft pracuje nad Tom Clancy’s The Division 2!

Dzień dobry Playowicze!

Z przyjemnością ogłaszamy, że pracujemy nad The Division 2 Toma Clancy’ego, a rozwój ten poprowadzi Massive Entertainment we współpracy z Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shanghai i Ubisoft Bucharest. Tak brzmi treść notatki prasowej, jaka pojawiła się na oficjalnej stronie Ubisoft!

Premiera niezwykle popularnej gry Tom Clancy’s The Division na konsolę PlayStation 4 miała miejsce dwa lata temu, ale prace nad rozwojem gry nadal trwają, czego dowodem jest najnowsza aktualizacja 1.8. Wzmianka o nowym The Division 2 nie oznacza zakończenia prac na dalszym rozwojem pierwszej odsłony. Twórcy szykują jeszcze dwie dość spore aktualizacje, które systematycznie  będą udostępniane na serwerach Ubisoftu. Jedna z aktualizacji będzie zawierała coś w rodzaju wyzwania o nazwie “Shields”, które umożliwi odblokowanie specjalnych dodatków do The Division 2. 

Jak stwierdził Julian Gerighty (Dyrektor kreatywny Massive Entertainment) nowy Tom Clancy’s The Division 2 będzie bardziej wymagający i jeszcze lepszy, a przede wszystkim bardziej dopracowany! Wiele elementów tworzonych na etapie produkcji zostanie opartych o doświadczenie zdobyte przez ostatnie dwa lata. Oprawa graficzna w The Division 2 zostanie oparta ,o zmodyfikowany silnik graficzny “Snowdrop Engine”, który w praktyce nie ogranicza twórców a jednocześnie pozwala tworzyć spektakularne mapy, zawierające wiele szczegółów.

Więcej informacji na temat nowej osłony The Division pojawi się na tegorocznych targach E3 2018, które odbędą się w czerwcu. 

Źródło: https://news.ubisoft.com/article/an-announcement-from-massive-entertainment-on-the-division-2

O autorze: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

2
Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najbardziej gorące wątki komentarzy
2 Comment authors
FlashHe-ManAutorzy ostatnich komentarzy

Portal Playstation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .

  Zasubskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
He-Man
Użytkownik
he-man
Ocena :
     

Super, super i super. Dla mnie The Division to jedna z najlepszych gier Ubisoftu. Jak tylko pojawi się preorder to od razu biorę.

Flash
Użytkownik
flash
Ocena :
     

No i to jest wiadomość. Ciekawe kiedy się pojawi? Z jedynką spędziłem ponad 150 godzin, więc z góry wiadomo, że kupuję.