Wielkie Święto Graczy odbędzie się w dniach 13-16 października 2016 r. 

Zeszłoroczna odsłona tagów gier video Warsaw Games Week 2015 zgromadziła ponad 19 000 uczestników. Biorąc pod uwagę ogromy sukces, jakim mogą się poszczycić organizatorzy WGW możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że tegoroczne święto gracz zgromadzi co najmniej 2-krotnie większą liczbę odwiedzających. Za naszą oceną przemawia dodatkowy dzień (targi WGW2016 będą trwały 4 dni a nie 3, jak w zeszłym roku) oraz większa liczba wystawców takich jak: PlayStation Polska (Sony Computer Entertainment Polska), CENEGA, Microsoft czy choćby Ubisoft.

Portal Playstation4you, jeden z największy serwisów informacyjnych związanych z PlayStation 4, PlayStation Vita oraz PlayStation VR relacjonował na żywo wydarzenia, konkursy i prezentacje największych hitów ze świata PlayStation. Na ponad 100 stanowiskach do gier gracze mogli spróbować swoich sił w takich hitach jak: Uncharted 4: Kres Złodzieja, Assassin’s Creed Syndicate oraz The Division. Materiał video wraz z fotogalerią z tagów WGW2015 znajdziecie poniżej!

Na tegorocznych targach WGW 2016 poza ogromną liczbą wystawców, niezliczonych stanowisk do gier, konkursów i wydarzeń będziecie mogli wejść do wirtualnego świata PlayStation VR. Więcej informacji związanych z nadchodzącymi targami Warsaw Games Week 2016 znajdziecie na oficjalnej stronie WarsawGamesWeek2016! Oczywiście będziemy Was na bieżąco informować o nowościach i specjalnych atrakcjach, które w październiku 2016 będą czekały na wszystkich graczy!

Prawda jest taka, że nie może Was zabraknąć na największym święcie graczy 2016 roku!