Sony obniża cenę PlayStation VR!

Dzień dobry Playowicze!

Gogole wirtualnej rzeczywistości dla PlayStation 4 dostępne na całym świecie w cenie 299 EUR (w przeliczeniu ok 1260 PLN)!

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że zestaw PlayStation VR z kamerą PlayStation®Camera będzie dostępny w nowej, atrakcyjnej cenie 299 EUR (cena detaliczna sugerowana przez producenta), obniżonej z obecnych 399 EUR. Oferta wejdzie w życie 29 marca 2018 r.

Od chwili premiery PS VR w październiku 2016 r. firma SIE Worldwide Studios (SIE WWS), a także twórcy i producenci zewnętrzni, wydali na całym świecie ok. 300 gier i przygód na tę platformę. System wirtualnej rzeczywistości czeka dalszy dynamiczny rozwój, czego najlepszym przykładem są zbliżające się premiery gier: Blood & Truth, WipEout Omega Collection, Firewall Zero Hour (SIE WWS), The Persistence (Firesprite Ltd), Star Child (Playful Corp), Eden Tomorrow (Soul Pix) czy Smash Hit Plunder (Triangular Pixels). Dodatkowo, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję przeżyć niezapomniane przygody dzięki takim tytułom, jak: Virry Safari: Wild Encounters (Fountain Digital) oraz CoolpaintrVR (Sngular).

Firma SIE będzie dalej wzbogacać środowisko PS VR o wspaniałe gry i przygody VR, a nowa, atrakcyjna cena niewątpliwie przyczyni się do pozycjonowania PlayStation® jako najlepszej platformy dla graczy na całym świecie.

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

O autorze: Poisonivy

Wiem, jak poruszać się w świecie mediów!

Zobacz podobne artykuły!

3
Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najbardziej gorące wątki komentarzy
3 Comment authors
VampireGirlTentaclePrince-LuboAutorzy ostatnich komentarzy

Portal Playstation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .

  Zasubskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
prince-lubo
Ocena :
     

Sony na ten ruch powinno się zdecydować w zeszłym roku. Dobrze, że gier jest coraz więcej, ale połowa z nich jest dość mierna. Mam nadzieję, że w tym roku na rynek trafią naprawdę fajne gry.

Tentacle
Użytkownik
tentacle
Ocena :
     

Powoli Playstation Vr zaczyna być atrakcyjne. Taki pakiet wart jest swojej ceny.

VampireGirl
Użytkownik
VampireGirl
Ocena :
     

Fajnie, fajnie. Cena zaczyna się zbliżać do atrakcyjnej. Mogliby dołożyć jeszcze kontrolery Move do zestawu to wtedy sprzedaż mocno wzrośnie.