Rozwój gry “Chernobylite”, która zmierza na PS4 zależny od zbiórki na Kickstarterze

Strona główna>Rozwój gry “Chernobylite”, która zmierza na PS4 zależny od zbiórki na Kickstarterze
Admin
Newhacker77

Rozwój gry “Chernobylite”, która zmierza na PS4 zależny od zbiórki na Kickstarterze

Gliwickie studio The Farm 51, pracujące nad survival horrorem “Chernobylite” rozpoczyna kampanię promującą zbiórkę w serwisie Kickstarter.A

26 Kwietnia 1986 roku, godzina 1:23 czasu Ukraińskiego miał miejsce wybuch w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Stopiony rdzeń płonącego reaktora nr 4 zmieszał się z innymi substancjami chemicznymi i wytworzył wysoce radioaktywny materiał, który znaleźć można tylko w Czarnobylu. Nazwano go Czarnobylitem, który jest jednocześnie tytułem nowej gry gliwickiego studia The Farm 51.

Chernobylite, czyli  survival horror, którego akcja rozgrywa się na terenach Czarnobylu w Strefie Wykluczenia będzie oferował pełną wyzwań i potyczek rozgrywką ze swobodną eksploracją otoczenia oraz unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji.

Ze względu na dość znaczący rozwój gry w stosunku do wcześniejszych założeń, twórcy ze studia The Farm 51 proszę o pomoc w sfinansowaniu dodatkowych działań, w tym wycieczek do strefy wykluczeń i możliwość zeskanować więcej liczby budynków i obiektów.

W przeciągu najbliższych tygodni rozpocznie się wielka kampania w serwisie Kickstarter, której celem jest zebranie dodatkowych środków na rozbudowę istniejących już lokalizacji oraz dodanie nowych elementów i funkcji w tworzone przez gliwickie studio grze Chernobylite

Źródło: Chernobylite (YouTube)

Gracze, którzy zdecydują się na wsparcie działań związanych z tworzeniem Chernobylite otrzymają dostęp do ekskluzywnej zawartości, wcześniejszych testów beta (jeżeli zostaną udostępnione) a nawet dostęp do gry na kilka dni przed oficjalną premierą. Oczywiście więcej informacji zostanie przekazanych przedstawicieli studia The Farm 51 w dniu rozpoczęcia zbiórki na Kickstarterze.

Więcej informacji o grze Chernobylite znajdziecie tutaj

Źródło: http://www.thefarm51.com/projekt/chernobylite/

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments