Premiera Szymparty na PlayStation 4!

Debiutująca w kategorii Playlink gra Szymparty zaprasza do rywalizacji w pięciu dzikich miejscach, w których na Twojego naczelnego czeka wiele pułapek!  

Gra Szymparty pozwala rzucić wyzwanie nawet trójce znajomych i rywalizować w 18 błyskawicznych i dzikich grach imprezowych na 90 etapach. Gracze w trakcie rozgrywki będą musieli skakać, kołysać oraz obracać szympansy, używając prostego i intuicyjnego sterowania jednym przyciskiem.

Rywalizacja będzie odbywała się w dzikich miejscach, w tym w nawiedzonych zamkach ze strasznymi duchami, na obcych planetach z szaloną grawitacją i w pirackim porcie pełnym dział i kordelasów.

Gra umożliwi zbieranie niesamowitych strojów oraz akcesoriów w aplikacji, aby spersonalizować swojego naczelnego i grać nim na innej konsoli PlayStation 4.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Skacz, kołysz się i pokaż siłę swojego szympansa, który dzięki intuicyjnemu sterowaniu może stać się prawdziwym mistrzem. Gra Szymparty dostępna jest w PlayStation Store w cenie 79 PLN. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować

Portal Playstation4you wykorzystuje Akismet w celu ograniczenia spamu. Zobacz, jak przetwarzane są dane komentarza..

  Zasubskrybuj  
Powiadom o