PlayStation Classic – wróć do historii, stwórz ją na nowo!

/PlayStation Classic – wróć do historii, stwórz ją na nowo!

PlayStation Classic – wróć do historii, stwórz ją na nowo!

Dzień dobry Playowicze! 

Konsola PlayStation Classic odmieniła świat gier video. Przyszedł czas na powrót do świata gier, które chyba każdy z nas wspomina z łezką w oku! 

Do premiery konsoli PlayStation Classic pozostały niespełna 2 tygodnie. Konstrukcja konsoli PlayStation Classic idealnie odwzorowuje model z 1994 roku. Posiada dokładnie to samo logo, układ przycisków oraz sterowanie. Została wyposażona w złącze HDMI (z kablem), dwa przewodowe kontrolery oraz wirtualną kartę pamięci, umożliwiającą zapis stanu poszczególnych gier. A to jeszcze nie koniec.

Dodatkowo w PlayStation Classic zainstalowano 20 najpopularniejszych gier, w tym: Final Fantasy VII, Rayman, TEKKEN 3, R4: Ridge Racer Type 4, Grand Theft Auto oraz Metal Gear Solid (pełną listę gier znajdziecie tutaj). Koniecznie zobaczcie załączony materiał video, a na pewno przypomną się chwilę, które mocno zapadły w Wam w pamięci!

Premierę zaplanowano na 3 grudnia 2018 roku, ale korzystając z opcji przedsprzedaży w cenie 449 PLN, w takich sklepach jak; RTV Euro AGD, Neonet, Media Markt (listę sklepów znajdziecie tutaj) możecie upewnić się, że konsola w dniu premiery trafi właśnie do Was. Więcej informacji o PlayStation Classic znajdziecie tutaj

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

O autorze: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

ZOBACZ PODOBNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Zasubskrybuj  
Powiadom o