PlayStation Classic – wróć do historii, stwórz ją na nowo!

/PlayStation Classic – wróć do historii, stwórz ją na nowo!

PlayStation Classic – wróć do historii, stwórz ją na nowo!

Dzień dobry Playowicze! 

Konsola PlayStation Classic odmieniła świat gier video. Przyszedł czas na powrót do świata gier, które chyba każdy z nas wspomina z łezką w oku! 

Do premiery konsoli PlayStation Classic pozostały niespełna 2 tygodnie. Konstrukcja konsoli PlayStation Classic idealnie odwzorowuje model z 1994 roku. Posiada dokładnie to samo logo, układ przycisków oraz sterowanie. Została wyposażona w złącze HDMI (z kablem), dwa przewodowe kontrolery oraz wirtualną kartę pamięci, umożliwiającą zapis stanu poszczególnych gier. A to jeszcze nie koniec.

Dodatkowo w PlayStation Classic zainstalowano 20 najpopularniejszych gier, w tym: Final Fantasy VII, Rayman, TEKKEN 3, R4: Ridge Racer Type 4, Grand Theft Auto oraz Metal Gear Solid (pełną listę gier znajdziecie tutaj). Koniecznie zobaczcie załączony materiał video, a na pewno przypomną się chwilę, które mocno zapadły w Wam w pamięci!

Premierę zaplanowano na 3 grudnia 2018 roku, ale korzystając z opcji przedsprzedaży w cenie 449 PLN, w takich sklepach jak; RTV Euro AGD, Neonet, Media Markt (listę sklepów znajdziecie tutaj) możecie upewnić się, że konsola w dniu premiery trafi właśnie do Was. Więcej informacji o PlayStation Classic znajdziecie tutaj

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować

Portal Playstation4you wykorzystuje Akismet w celu ograniczenia spamu. Zobacz, jak przetwarzane są dane komentarza..

  Zasubskrybuj  
Powiadom o