Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z firma Sony Interactive Entertainment Europe Limited (PlayStation Polska/MSLGROUP Poland), który robi wszystko dla graczy. Od roku 1995 zapewnia niewiarygodne wrażenia, niesamowite przygody i tysiące intrygujących postaci w domach graczy na całym świecie — dzięki nim niejedno uniwersum było też na wyciągnięcie ich ręki.

Już dzisiaj ruszają szlakiem ku przyszłości systemów, gier i aplikacji rozrywkowych, pracując nad systemami PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Łączą graczy ze sobą i z innymi usługami, takimi jak PlayStation Plus czy PlayStation Network.

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/

Czytaj dalej

Cenega

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z firmą Cenega, najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation Vita, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way, IMGN.PRO, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM, Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider, Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games. Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl.

Źródło: http://www.cenega.pl

Czytaj dalej

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z firmą Techland Wydawnictwo, które rozpoczęło swoją działalność pod koniec lat 90-tych. Od momentu powstania konsekwentnie umacniają swoją pozycję w branży. Oprócz gier i programów wyprodukowanych w Techlandzie, wydają w Polsce również ciekawe pozycje innych producentów, polskich i zagranicznych. Od początku działalności dostarczają wysokiej jakości, często najlepsze w swoich kategoriach, gry i programy. Najpopularniejsze serie gier to: Dobra Gra, Stalowa Seria, Klasyka Symulatorów, Niesamowite Maszyny, a także premierowe wydania gier, które cieszą się ogromnym powodzeniem na polskim rynku i zapewniają wysoką jakość rozrywki. Każdego dnia starają się urzeczywistniać swoją wizję: „Dostarczać elektroniczną rozrywkę na najwyższym poziomie”. 

Źródło: https://wydawnictwo.techland.pl/

Czytaj dalej

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z niemiecką agencją PR “Marchsreiter Communications GmbH” zajmującą się wyłącznie rozrywką multimedialną, współpracującą z takimi producentami jak: Crytek, Bandai Namco, Koch Media, Codemasters czy Focus Home Interactive . Obecnie agencja “MC GmBH”  odpowiedzialna jest za promocję wielu tytułów takich jak: The Surge, Vampyr, których premierę na konsolę PlayStation 4 zapowiedziano jeszcze w tym roku.

Źródło: https://www.marchsreiter.com/de/home/

Czytaj dalej

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z brytyjską agencją PR ICO Partners, która została założona w maju 2008 roku w Brighton (Wielka Brytania).

Mały, wyspecjalizowany zespoł z całej Europy oferuje usługi konsultingowe i wywiady rynkowe dla gier online w Europie.

Posiadają ponad 15-letnie wiedzą z sektora gier video, dzięki czemu specjalizują się w ogólnoeuropejskim PR w grach online w 12 krajach (ICO Media).

 

Źródło: https://icopartners.com

Czytaj dalej

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę polską agencją PR Outreach skupiająca się na wspieraniu developerów tworzących gry niezależne.

Od platformerów, po RPG, od gier na PC, przez konsolowe i nawet VR.

Wierzą, że przy odpowiedniej dozie zaangażowania, odrobinie szczęścia i ciężkiej pracy każda gra może odnieść sukces.

Źródło: https://pl.linkedin.com/in/agnieszka-sz%C3%B3stak-a1977648

Czytaj dalej

Nawiąż współpracę z portalem Playstation4you

Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane współpracą mediową z portalem Playstation4you!

Kontakt