Déraciné debiutuje na PlayStation VR

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że dzisiaj swoją premierę ma jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przez wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości.

Déraciné to nowa gra przygodowa stworzona przez kultowe studio FromSoftware, dostępna wyłącznie na PlayStation VR. Twórcy świetnie przyjętego Bloodborne oraz znanej wszystkim serii Dark Souls postanowili wykorzystać swoje ogromne doświadczenie do stworzenia  pełnej znaków zapytania, interesującej historii wykorzystującej możliwości technologii PS VR. 

Już od dzisiaj, gracze będą mogli wcielić się w ducha nawiedzającego położoną na uboczu szkołę z internatem. Głównym zadaniem będzie udowodnienie jej mieszkańcom swojego istnienia i stworzenie z nimi wyjątkowej więzi.

Dodatkowo, na graczy czeka zgłębianie tajemniczej historii, uzupełnione o podróże w czasie i możliwość wpływania na losy uczniów.

Dzięki PlayStation VR, wszyscy będą mogli poczuć się jak prawdziwy duch, na którego czeka wzruszająca przygoda oferująca pełen wachlarz emocji, od izolacji i żalu po radość i satysfakcję.

Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Źródło: YouTube (PlayStation Europe)

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

O autorze: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować

Portal Playstation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .

  Zasubskrybuj  
Powiadom o