Darmowy weekend z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege!

/Darmowy weekend z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege!

Darmowy weekend z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege!

Ładujcie kontrolery i powoli szykujcie się do wielkiego wydarzenia, jakim z pewnością jest darmowego weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege! 

Ubisoft po raz kolejny zaprasza graczy do darmowego weekendu z niezwykle popularną pierwszoosobową strzelanką Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Począwszy od 15 do 19 listopada 2018 roku gracze posiadający aktywną subskrypcję PlayStation Plus otrzymają dostęp do 20 wysoce wyspecjalizowanych operatorów z różnych frakcji, którzy poprowadzą swoje drużyny do pełnych destrukcji walk drużynowych. 

A już 18 listopada 2018 roku wielu z Was będzie miało okazję wyruszyć w podróż do Maroka w ramach operacji Wind Bastion, która obejmuje nie tylko dwóch nowych operatorów marokańskich (jeden atakujący i jeden obrońca), ale także zupełnie nową mapę, która jako pierwsza będzie ściśle powiązana z operatorem. Odpowiednio nazywane Fortecą, mapa jest wzorowana na charakterystycznej architekturze marokańskiej Kasbah i ma na celu oferowanie operatorom różnorodnych taktyk.

Gracze, którzy zdecydują się na kontynuowanie swojej przygody z Rainbow Six: Siege po okresie darmowego weekendu będą mogli skorzystać z 70% rabatu na 4 dostępne wersje (rabaty będzie dostępny w okresie od 15 do 27 listopada 2018 roku). 

O autorze: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

ZOBACZ PODOBNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Zasubskrybuj  
Powiadom o