“Control” latem trafi na PlayStation 4!

Strona główna>“Control” latem trafi na PlayStation 4!
Viking
Viking

“Control” latem trafi na PlayStation 4!

Zeszłoroczny projekt studia Remedy Entertainment, który mieliśmy okazję zobaczyć na targach E3 2018 otrzymał przybliżoną datę premiery na PS4.  

O planowanej dacie premiery gry Control poinformował serwis Game Informer, którego redaktorzy w trakcie wizyty w studiu Remedy Entertainment mieli okazję rozegrać kilkunastominutowy gameplay wspólnie z reżyserem gry Mikaelem Kasurinenem. Zamieszczony w serwisie YouTube materiał video zdradza nie tylko więcej szczegółów fabuły, ale jednocześnie prezentuje siły nadprzyrodzone, jakimi dysponuje Jesse Faden. W trakcie konfrontacji z napastnikami w siedzibie Federalnego Biura Kontroli protagonistka korzysta tarczy ochronnej, stworzonej z odłamków gruzu, lewitacji i unoszenia się w powietrzu. A to tylko wycinek możliwości Jesse. System rozgrywki jest łudząco podobny do prezentowanego w grze Max Payne, którego nota bene twórcami są właśnie graficy i programiści z Remedy Entertainment. 

Źródło: PlayStation (YouTube)

Źródło: Game Informer (YouTube)

Elastyczny system walki, stale zmieniające się lokacje, korzystanie z nadprzyrodzonych mocy i elementów otoczenia (jak rzucanie krzesłem w napastnika) pozwala wierzyć, że nowa produkcja Remady, której premierę zapowiedziano w okresie letnim będzie lepszą wersją niezwykle popularnej gry Max Payne. 

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments