Aktualizacja 3.50 do PS4 jutro trafi na Wasze konsole

Dzień dobry Playowicze. Dzisiejszy dzień pełny wiadomości zaczynamy od niezwykle ważnej informacji związanej z aktualizacją oprogramowania konsoli PlayStation 4. Już jutro będziecie mieli okazję zainstalować nowe oprogramowanie 3.50. W naszym poprzednim artykule naświetliliśmy zmiany, jakie miały się pojawić w nowym oprogramowaniu Mushashi!

W sumie od początku marca użytkownicy, którzy wzięli udział w testach nowego oprogramowania 3.50 mieli okazję wypróbować pokaźną listę zmian jaką przygotował japoński gigant. Poniżej przedstawiamy potwierdzoną listę zmian, które w dużym stopniu usprawnią możliwości flagowego produktu Sony:

Powiadomienie o obecności znajomych w trybie online – dzięki tej aktualizacji będziecie na bieżąco informowani o statusie online swoich znajomych. Każde logowanie jednego z przyjaciół zostanie wyświetlone w pasku informacyjnej Waszej konsoli PS4.

Uruchomienie statusu offline w sieci PSN (tzw. tryb niewidoczny) – w sytuacji, w której użytkownicy chcą rozegrać grę w samotności mogą skorzystać z funkcji, która w szybki sposób zmieni status na offline mimo obecności w sieci PSN.

Możliwość planowania wydarzeń – nowa funkcjonalność umożliwi łatwiejszą organizację sesji gry/rozrywki ze swoimi przyjaciółmi. W momencie rozpoczęcia wydarzenia użytkownicy, którzy zgłosili się wcześniej zostaną automatycznie zaproszeni do rozpoczęcia gry.

Dodanie funkcji “Remote Play” z komputerami PC oraz Mac – nareszcie będziecie mogli podłączyć swoją konsolę PS4 do komputera PC (Windows 8.1, Windows 10) lub Mac (OS X 10.10, OS X 10.11). 

Możliwość streamowania zawartości w serwisie “Dailymotion” – prosta a zarazem intuicyjna modyfikacja umożliwiająca bezpośrednie streamowanie video z konsoli PlayStation 4 do serwisu “Dailymotion“. Dodatkowo aktualizacja będzie wspierać archiwizację transmisje na żywo!

Grajmy razem – dzięki tej funkcji wszyscy członkowie “grupy przyjaciół” będą mogli w prosty sposób dołączyć do gry znajomego i  rozpocząć razem nową grę.

Zarządzanie zawartością PlayStation Plus (PlayStation Plus Hub) – nowa modyfikacja umożliwia łatwe sprawdzanie i zarządzanie zapisanych zawartości gier w chmurze.

Odrębne konto dla młodych graczy – nowe oprogramowanie umożliwi stworzenie odrębnego konta PSN dla graczy, którzy nie ukończyli 18 roku życia (od 13-17 lat) z możliwością wprowadzenia ograniczeń.

– Aktualizacja aplikacji PlayStation – usprawnienie komunikacji za pomocą smartphona

Modyfikacja zakładki “Społeczność” – dzięki tej modyfikacje gracze będą mieli możliwość dzielenia się ze znajomymi zdjęciami i materiałem video z rozgrywek wrzucanymi na portale społecznościowe takie jak: Facebook czy Twitter.  

Źródło video: PlayStation Polska EXTRA/sonyplaystation (Youtube)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

4
Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najbardziej gorące wątki komentarzy
4 Comment authors
Ps4uKubisztal00SylwesterDJOlczySlava Autorzy ostatnich komentarzy

Portal Playstation4you wykorzystuje Akismet w celu ograniczenia spamu. Zobacz, jak przetwarzane są dane komentarza..

  Zasubskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
OlczySlava
Użytkownik
olczySlava

Szczerze wg. mnie jedną z najlepszych opcji które zostały dodane to remote play na komputerze gdyż wiele osób(tak jak ja) mogło mieć często zajęty telewizor jeśli był jeden w domu, a i jeszcze możliwość bycia niewidocznym też jest dobra bo zawsze mnie wkurzało, gdy grałam w grę i milion osób zapraszało mnie do rozgrywki.

SylwesterDJ
Gość
Sylwester

Hmmm aktualizacja mi się podoba . Szkoda że osoby z win 7 nie będą mieli Remote Play :/

Kubisztal00
Użytkownik
kubisztal00

Z jednej Strony super pomysł z Remote Play na PC i Mac, ale niestety nie dla Windows 7 ;)

Ps4u
Użytkownik
Ps4u

Szczerze dopiero teraz przeczytałem cały update chociaż pobrałem go już dawno. I tak jak wyżej jedyny + to to, że można grać offline, ponieważ nie raz miałem sytuację jak jeden francuz spamowal mi zaproszeniami do black opsa 3.