20 listopada datą premiery Marvel’s Spider-Man: Turf Wars!

/20 listopada datą premiery Marvel’s Spider-Man: Turf Wars!

20 listopada datą premiery Marvel’s Spider-Man: Turf Wars!

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że twórcy gry Marvel’s Spider-Man ogłosili datę premiery drugiego z serii dodatków zatytułowanego Marvel’s Spider-Man: Turf Wars. Najnowsza część składająca się na cały dodatek Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps zadebiutuje już w przyszły wtorek, 20 listopada.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Głównym antagonistą Marvel’s Spider-Man: Turf Wars jest gangster Hammerhead, który w komiksach pojawił się po raz pierwszy jeszcze w latach 70. Oprócz obsesji na punkcie złotej ery mafii, jego znakiem rozpoznawczym jest chirurgicznie modyfikowana stalowa czaszka. 

W Marvel’s Spider-Man: Turf Wars Hammerhead wypowie wojnę liderom przestępczej organizacji Maggia wykorzystując do tego broń pozostawioną przez organizację Sable International po okupacji Nowego Jorku. Spider-Man oraz szef policji Yuri Watanabe będą musieli połączyć siły, aby położyć kres fali przemocy która ogarnie miasto.

W Marvel’s Spider-Man: Turf Wars pojawią się nowe misje, bazy, przestępstwa, wyzwania i trofea, nie wspominając o trzech nowych strojach – w tym klasycznej, znanej z komiksu zbroi Iron Spider Armor.

  • Marvel’s Spider-Man: The Heist – Już w sprzedaży!
  • Marvel’s Spider-Man: Turf Wars – 20 listopada 2018 r.
  • Marvel’s Spider-Man: Silver Lining – grudzień 2018 r.

Dodatek Marvel’s Spider-Man: The City that Never Sleeps dostępny jest w PlayStation Store w cenie 84 PLN. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

O autorze: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

ZOBACZ PODOBNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Proszę zaloguj się ,aby komentować

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Zasubskrybuj  
Powiadom o