Admin
Newhacker77

Znamy zawartość dodatku do Mortal Kombat 11!

Premiera Mortal Kombat 11 na PlayStation 4 już w najbliższy wtorek tj. 23 kwietnia 2019 roku. Na kilka dni przed premierą do sieci trafiła informacja, że nowym dodatku znajdzie się kilku ciekawych wojowników, w tym sam Terminator. 

Jeszcze przed oficjalną premierą Mortal Kombat 11 zostało okrzyknięte najlepszą odsłona Motal Kombat w historii. A to za sprawą dłuższego wątku fabularnego, bardziej rozbudowanych kast wojowników, możliwości modyfikacji każdego z nich i przede wszystkim nowego silnika graficznego, dzięki któremu brutalność najpopularniejszej bijatyki wzrosła kilkukrotnie. Trzeba przyznać, że Fatality każdego z wojowników wygląda imponująco. 

Źródło: Mortal Kombat (YouTube)

A to tylko początek! W dniu premiery 25 wyjątkowych wojowników trafi w Twoje ręce, wśród których nie zabraknie Johnego Cage, Baraki, Cassy Cage, Scorpiona, Liu Kanga, czy choćby Sub Zero (listę wojowników znajdziesz tutaj). 

Jak się okazało studio NetherRealm szykuje dodatek, w którym do elity wojowników dołączą: ShangTsung, Nightwolf, Sindel, Sheeva, Fujin oraz co najzabawniejsze praktycznie niepokonany Terminator, zabawny i zarazem groźny Joker, który rzekomo uciekł z Injustice oraz Ash z Księgi Umarłych, z charakterystyczną piłą zamiast ręki. 

Nieoficjalnie nowy dodatek może zadebiutować nawet w dniu premiery gry, czyli 23 kwietnia 2019 roku. Jeżeli studio NetherRealm potwierdzi informację o zbliżającym się DLC do Mortal Kombat 11 to w nowej odsłonie serii MK znajdziemy największą liczbę wojowników w dniu premiery. Pozostaje tylko czekać i szykować się na walkę życia. Pamiętaj – YOU’RE NEXT!

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments