Herkules
Herkules

Znajdź swoją metodę na przetrwanie w survivalowej strzelance Left Alive na PS4!

Left Alive, czyli survivalowa strzelanka Left Alive, której akcję umiejscowiono w ogarniętym wojną rosyjskim mieście debiutuje dziś na PlayStation 4.

Jest rok 2127! W rosyjskim mieście Novo Slava, ogarniętym wojną gracze przejmują kontrolę na trójką bohaterów, których głównym celem jest przetrwanie w ekstremalnych warunkach. Istnieje wiele metod i sposobów gry, biorąc pod uwagę, że przebieg gry jest nieliniowy. Gracze muszą strategicznie podejmować decyzje i reagować na sytuację, które mają ogromny wpływ na przetrwanie całej trójki.

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

Najważniejszym elementem jest właściwy dobór poziomu trudności, który jak się okazuje na samym początku jest elementem kluczowym. Wielu graczy z pewnością będzie chciało zweryfikować swój poziom umiejętności, wybierając poziom wysoki. Może się to okazać złudne! Poza właściwym doborem poziomu trudności należy wypracować swoje indywidualne podejście do rozgrywki. Liczy się dotarcie do wyznaczonego celu, a więc warto zastanowić się nad metodą unikania konfrontacji z napotkanymi wrogami, przynajmniej na początku rozgrywki. Kluczem do osiągnięcia celu może okazać się odpowiednie przygotowanie, ocena sytuacji, właściwe zabezpieczenie zasobów oraz moment ich użycia. 

Left Alive został podzielony na zróżnicowane misje ukierunkowane na realizację określonych celów. Pamiętajcie, że do realizacji celu zazwyczaj prowadzi więcej niż jedna ścieżka. Z jednej strony możecie skorzystać z ataku frontalnego z wykorzystaniem rozmaitego arsenału broni palnej a z drugiej cicho przemknąć obok strażników nie wszczynając alarmu. Wybór należy do Was!

Left Alive otrzymała tryb “New game +” co oznacza, że po ukończeniu trybu fabularnego będziecie mogli ponownie rozpocząć rozgrywkę z zdobytym wcześniej arsenałem i umiejętnościami, dodatkowo korzystając z nowych umiejętności, które będzie można kupić za zdobyte punkty (10 punków za każdą misję). Nalezą do nich:

  • Handgun Mastery – zwiększa siłę broni,
  • Bulletproof – zmniejsza ilość otrzymywanych obrażeń,
  • Ninja – stajesz się niezauważalny dla silniejszych wrogów,
  • Homeostasis – zmniejsza siłę krwawienia i skraca czas powrotu do zdrowia,
  • Additional Armor – zwiększa potencjał obronny podczas pilotowania Wanzera,
  • Vodka Bender – picie wódki zwiększy na pewien czas zadawane przez ciebie obrażenia.

Kontynuując grę w trybie “New Game +” stajecie się silniejsi, możesz uratować więcej osób i zobaczyć dodatkowe zakończenia. Jesteście gotowi?

AUTOR: Herkules

Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments