Admin
Newhacker77

Złoty God of War opuścił studio Santa Monica!

Miło nam poinformować, że God of War jest już ukończonym tytułem, a pracownicy Santa Monica Studio wysłali właśnie grę do tłoczni, co możecie zobaczyć na załączonym zdjęciu.

Po otrzymaniu „greenlita”, który jest równoznaczny ze startem pracy nad projektem, „ozłocenie” jest drugim, najważniejszym etapem cyklu tworzenia gry. To swoiste uhonorowanie poświęconego czasu i jednoczesny sygnał dla całego świata, że tytuł jest już ukończony. Do wykonania pozostaje już tylko produkcja i wszystkie elementy logistyczne składające się na dystrybucję, tak by gra mogła trafić do fanów.

„Zdobycie złota z God of War znaczy dla mnie bardzo wiele. Była to długa i wyczerpująca podróż pełna uśmiechu, kłótni i zdrowej dawki strachu wymieszanego z wątpliwościami”. Powiedział, dumny z pracy całego zespołu studia Santa Monica, dyrektor kreatywny Cory Barlog.

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

20 kwietnia zbliża się nieuchronnie i wszyscy twórcy z Corym Barlogiem na czele nie mogą się doczekać, kiedy fani będą mogli włączyć grę i przeżyć sami historię, którą oni żyli w trakcie tworzenia najnowszych przygód Kratosa.

„Dziękuję całej branży, która sprawiła, że mogę przedłużać moje dzieciństwo w nieskończoność i zarabiać na życie opowiadając ludziom historie”. Zakończył swój list wzruszony i usatysfakcjonowany Cory.

Najnowsza część God of War opowiada historię Kratosa, który po zemszczeniu się na bogach Olimpu zamieszkał w pełnym niebezpieczeństw świecie nordyckich bóstw, gdzie próbuje wychować syna Atreusa i zmierzyć się ze swoim mrocznym dziedzictwem. Gra charakteryzować się będzie angażującą historią, widowiskowymi walkami oraz bogatym światem inspirowanym nordycką mitologią. Gra ma swoją premierę już 20 kwietnia 2018 roku i będzie dostępna w sklepach na terenie całej Polski. Pełną wypowiedź dyrektora kreatywnego studia Santa Monica można znaleźć tutaj!

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments