Alien
Alien

Zestawy PlayStation VR w wyjątkowo niskich cenach!

Dzień dobry Playowicze!

Z okazji zbliżającego się okresu prezentowego dla wszystkich zainteresowanych dostępne są wyjątkowe oferty na zestawy z PlayStation VR: PlayStation VR Mega Pack w wyjątkowej cenie od 999zł oraz PlayStation VR Starter Pack z dodatkową grą AstroBot: Rescure Mission od 899zł. Oferta obowiązuje do 23 grudnia, a produkty są dostępne u wybranych partnerów handlowych.

Pakiet PS VR Mega Pack jest dostępny w rewelacyjnej cenie zaczynającej się od 999zł. To całkowicie nowy zestaw zawierający wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygód w wirtualnej rzeczywistości! Ta niesamowita oferta jest dostępna u wybranych partnerów handlowych.

W skład pakietu wchodzą:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • 5 wspaniałych gier* – w tym ceniona przez krytyków ASTRO BOT Rescue Mission™, tocząca się w szaleńczym tempie WipEout™ Omega Collection, przygoda w otwartym świecie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, emocjonujący DOOM VFR i pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Pakiet PS VR Starter Pack jest dostępny w rewelacyjnej cenie od 899zł. Zestaw został stworzony w ten sposób, aby w atrakcyjnej cenie dostarczyć jak najwięcej emocji, które daje obcowanie z wirtualną rzeczywistością. Ta wyjątkowa oferta obowiązuje od dzisiaj do 23 grudnia i jest dostępna u wybranych partnerów handlowych.  

W skład pakietu wchodzą:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • Dwa wspaniałe tytuły* –ASTRO BOT Rescue Mission  oraz pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds

Promocyjne zestawy PlayStation VR dostępne są u partnerów handlowych takich, jak: RTV Euro AGD czy Media Expert. Mamy nadzieję, że znajdziecie swój wymarzony zestaw PS VR a może w tym roku Mikołaj przyniesie Wam upragniony prezent? 

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Alien

Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments