Viking
Viking

Wybierz jednego z bohaterów i rozpocznij epicką przygodę w Warhammer: Vermintide 2!

Dzień dobry Playowicze!

Premiera nowej odsłony Warhammer: Vermintide 2 na PS4 odbędzie się 18 grudnia 2018 roku. Zamów swój pre-order i zapewnij sobie dostęp do zamkniętej bety. 

Źródło: PlayStation (YouTube)

Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją cieszącego się dużym uznaniem Warhammer: End Times – Vermintide. Nowa odsłona rozgrywa się w świecie Warhammer Fantasy Battle, gdzie Wojownicy Chaosu połączyli swoje siły z bezwzględnymi szczurołakami Skaven, tworząc Mroczny Pakt, który doprowadził do eksterminacji królestwa ludzi.

Zadaniem postawionym przed graczem jest wybór jednego z pięciu bohaterów, który rozpocznie epicką przygodę w specjalnie przygotowanych piętnastu wyjątkowych ścieżkach kariery, drzewka talentów, nowej oręży oraz udoskonalonym systemie łupów. 

Bądź gotów stawić czoła połączonym siłom rojącej się hordy Skaven i niszczycielskich wojowników Chaosu, którzy robią wszystko, aby Cię powstrzymać. 

Rozwój fabuły jak i sama rozgrywka w dużej mierze zależy od współpracy. Po prostu musicie wykorzystać swoje połączone siły, umiejętności i talenty, aby przetrwać! Nowi wrogowie zostali wyposażeni w szeroki wachlarz umiejętności i technik walki, których pokonanie wymaga nie tylko odpowiedniego podejścia, ale i kooperacji. Sami nic nie zdziałacie! 

Gracze, którzy chcieliby uzyskać wcześniejszy dostęp do zamkniętych testów beta mogą skorzystać z oferty przedsprzedażowej i zaopatrzyć się w Warhammer: Vermintide 2 Ultimate Edition w cenie 229 PLN, który dodatkowo umożliwi 4 dniowy wcześniejszy dostęp do gry, dwa DLC i wiele innych elementów, takich jak:

– Zawartości do pobrania: Cienie nad Bögenhafen i Powrót do Ubersreiku
– 6 ekskluzywnych czynów heroicznych
– Skórki z heraldyką Helmgartu
– 2 ramki na portret
– Posąg Sigmara do twierdzy

Więcej informacji o grze Warhammer: Vermintide 2 możecie znaleźć tutaj

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments