Hsimpson
Hsimpson

Wspólne granie w Detroit: Become Human na dużym ekranie w Warszawie!

Dzień dobry Playowicze!

Chcemy Was poinformować, że już w najbliższą środę gracze będą mieli możliwość zagrać na dużym, kinowym ekranie w Detroit: Become Human.

Zainteresowani, którzy zarejestrują się na stronie cinema-experience otrzymają możliwość nie tylko podziwiać filmowe dzieło Davida Cage’a w Sali kinowej, ale także głosować za pomocą swoich smartfonów, na to, jakie decyzję podjąć w różnych fragmentach rozgrywki, a więc decydować, jak potoczy się akcja. 

Wydarzenie odbędzie się w środę, 23 maja, o godzinie 19:30 w kinie Kinoteka (mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki) przy placu Defilad 1 w Warszawie. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, zachęcamy do jak najszybszego rejestrowania się na to wydarzenie.

Detroit: Become Human to pełen zwrotów akcji thriller neo-neoir, opowiadający o służących ludziom androidach, które, pragnąc wolności, modyfikują swoje oprogramowanie. Gracz poznaje historię z perspektywy trzech androidów, Kary opiekującej się małą dziewczynką, Connora, który służy w policji Detroit ścigając m.in. zbuntowane androidy oraz Markusa, przewodzącego powstającemu buntowi. Akcja gry toczy się w Detroit w roku 2038, w którym to androidy wykonują różne prac, których ludzie nie chcą lub nie mogą zrobić sami. Rodzi to napięcia społeczne, a gra pełna jest nieoczywistych dylematów moralnych i wymaga od gracza podejmowania trudnych decyzji, które budują niezwykłą, wielowątkową opowieść o człowieczeństwie widzianym oczami maszyn. Do dyspozycji gracza dostępnych jest tysiące wyborów i kilkanaście zakończeń gry. 

Gra ukaże się wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w piątek, 25 maja w polskiej wersji językowej. Detroit: Become Human przeznaczona jest dla dorosłych graczy.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Detroit: Become Human to pełen zwrotów akcji thriller neo-neoir, opowiadający o służących ludziom androidach, które, pragnąc wolności, modyfikują swoje oprogramowanie. Gracz poznaje historię z perspektywy trzech androidów, Kary opiekującej się małą dziewczynką, Connora, który służy w policji Detroit ścigając m.in. zbuntowane androidy oraz Markusa, przewodzącego powstającemu buntowi. 

Akcja gry toczy się w Detroit w roku 2038, w którym to androidy wykonują różne prac, których ludzie nie chcą lub nie mogą zrobić sami. Rodzi to napięcia społeczne, a gra pełna jest nieoczywistych dylematów moralnych i wymaga od gracza podejmowania trudnych decyzji, które budują niezwykłą, wielowątkową opowieść o człowieczeństwie widzianym oczami maszyn. Do dyspozycji gracza dostępnych jest tysiące wyborów i kilkanaście zakończeń gry. 

Gra ukaże się wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w piątek, 25 maja w polskiej wersji językowej. Detroit: Become Human przeznaczona jest dla dorosłych graczy.

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments