Blade
Blade

Wciel się w członka tajnego stowarzyszenia w nowej grze The Council na PS4!

Jesteście gotowi odkryć wielką tajemnicę, którą kryje tajne stowarzyszenie, zrzeszające wpływowe osoby?

Epizodyczna gra The Council na konsolę PlayStation 4 składa się z pięciu epizodów, z których premierę pierwszego “THE MAD ONES” zaplanowano na 13 marca 2018 roku.  Kolejne epizody będą regularnie publikowane w 2018 roku! Akcja gry została osadzona na tajemniczej wyspie u wybrzeży Anglii pod koniec XVIII wieku, której właścicielem jest lord Mortimer. Gracz wciela się w postać Luisa de Richet jednego z członków tajnego stowarzyszenia, które skupia takie sławy jak: George Waszyngton czy Napoleon Bonaparte. Niestety zaraz po dotarciu na wyspę główny bohater otrzymuje informację o zaginięciu matki w tajemniczych okolicznościach. 

Źródło: PlayStation Europe (Youtube)

Dziwna natura członków stowarzyszenia, z których każdy wydaje się mieć własne, ukryte plany skutecznie blokuje możliwość rozwiązania zagadki zaginięcia. Rdzeniem rozgrywki  The Council jest odpowiednie manipulowanie i manewrowanie członkami rady oraz umiejętność wykorzystania posiadanych umiejętności w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu. Oczywiście w trakcie eksploracji wyspy czeka na graczy wiele logicznych wyzwań, możliwość prowadzenia konwersacji oraz skutecznego wykorzystania słabości poszczególnych postaci. Zaimplementowany system decyzji znacząco wpływa na rozwój talentów głównego bohatera. Należy pamiętać, że każda podjęta decyzja będzie wiązała się z konsekwencjami, które mają bezpośredni wpływ na rozwój fabuły. 

Niestety na obecną chwilę nie podano ceny pakietu The Council, który umożliwi dostęp do wszystkich epizodów na dwa dni przed ich oficjalną premierą! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry (tutaj).

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments