Viking
Viking

Watch Dogs 3 zamiast kolejnej odsłony Assassin’s Creed!

Jak już dobrze wiecie studio Ubisoft w 2019 roku zrezygnowało z kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Spekulacje, jakie pojawiły się w sieci wskazują, że dziurę może zapełnić trzecia Watch Dogs!

Assassin’s Creed Odyssey zostało dość dobrze przyjęte przez wielu graczy, ale mimo tego studio Ubisoft postanowiło przenieść nową odsłonę serii na rok 2020. Prawdę mówiąc dziura, która pozostała po rokrocznie wydawanej odsłonie serii Assassin’s Creed zostanie załatana! kolejną flagową produkcją spod skrzydeł Ubisoftu. Prawdopodobnie padło na niemniej popularną serię Watch Dogs i to właśnie Watch Dogs 3 jest typowane przez wielu graczy na główną premierę w 2019 roku, zaraz po grze Tom Clancy’s The Division 2

Z informacji, jakie udało się nam ustalić to właśnie trzecia odsłona Watch Dogs zadebiutuje w tym roku a akcja zostanie przeniesiona do brytyjskiego centrum biznesu, czyli Londynu. Prawdopodobnym protagonistą zostanie kobieta, której umiejętności hakowania będą o wiele bardziej rozbudowane a użycie broni zostanie zmniejszone do minimum. Nie wykluczone jest, że gracze otrzymają możliwość wyboru między kobietą a mężczyzną.

Wiele wskazuje na to, że więcej informacji poznamy na zbliżających się targach E3, na których studio Ubisoft prawdopodobnie zaprezentuje pierwszą rozgrywkę z Watch Dogs 3.

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments