Admin
Newhacker77

W Star Wars Jedi Fallen Order na PS4 zagramy już w listopadzie!

Zgodnie z oczekiwaniami studio Respawn Entertaiment udostępniło pierwszy materiał video, który zdradził datę premiery Star Wars: Jedi Fallen Order na PlayStation 4.

Na prezentacje przygodowej gry akcji Star Wars Jedi: Fallen Order czekaliśmy praktycznie od wtorku 9 kwietnia, kiedy to studio Respawn Entertainment udostępniło pierwszy plakat w serwisie Twiiter. Na samym początku zaprezentowano pierwszy materiał video, który zdradza fabułę, jak i datę premiery, którą zaplanowano na 15 listopad 2019 roku.

Bohaterem Star Wars Jedi: Fallen Order (Star Wars Jedi: Upadły zakon) będzie młody Padawan Cal Kestis, ukrywający się na planecie Bracca przed siłami Imperium, których głównym celem jest eksterminacja rycerzy Jedi. Jego tropem podążają specjalne jednostki szturmowców oraz Imperialna Inkwizycja w postaci elitarnej jednostki Second Sister, która według rozkazu 66 Imperatora Palpatine dokonuje czystki Jedi i całego Zakonu i jednocześnie poluje na Padawana Cal Kestisa. Niestety umiejętności młodego adepta Jedi nie pozwalają na konfrontację z dobrze wyszkolonymi jednostkami Imperium i zaraz po ucieczce z planety kontynuuje trening w obecności tajemniczej Cere i wiernego droida BD-1. 

Źródło: EA Star Wars (YouTube)

Rozgrywka w Star Wars Jedi: Fallen Order oparta jest na trybie single player bez funkcji rozgrywki sieciowej. Kluczowym elementem jest fabuła, która skupia się na rozwoju umiejętności Padawana w trakcie podróży przez zakątki galaktyki. Walka z siłami Imperium odbywa się przy użyciu miecza świetlnego i wykorzystaniu umiejętności, w tym wysokich skoków czy biegania po ścianach oraz rozwiązywaniu wielu zagadek, odkrywających tajemnice mocy Jedi. 

Star Wars Jedi: Fallen Order bazuje na silniku graficznym Unreal Engine 4. Oprawa graficzna, w tym lokacje, statki kosmiczne, postacie zostały dopracowane w najmniejszym szczególe i wiernie odzwierciedlają klimat Gwiezdnych Wojen. Premiera na PlayStation 4 została zaplanowana na 15 listopada 2019 roku. Jednocześnie w sklepie PlayStation Store ruszyła przedsprzedaż nowej odsłony Star Wars Jedi: Fallen Order, dostępnej w dwóch wersjach: Star Wars Jedi: Upadły zakon w cenie 289 PLN (znajdziesz ją tutaj) oraz Star Wars Jedi: Upadły zakon – Edycja Specjalna  w cenie 309 PLN (znajdziesz ją tutaj) – wersji reżyserskiej wzbogaconej o zestaw zakulisowych materiałów, jak również wyjątkowe elementy kosmetyczne dla twojego miecza świetlnego i droida.

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments