VR Invaders – Complete Edition premierowo w PS Store!

//, Premiery PS VR, Video/VR Invaders – Complete Edition premierowo w PS Store!

VR Invaders – Complete Edition premierowo w PS Store!

Jeszcze pył nie opadł po premierze futurystycznej strzelanki Starblood Arena na PS VR a w sklepie PlayStation Store pojawiła się kolejna kontrowersyjną strzelankę VR Invanders – Complete Edition! Czyżby twórcy gier na PS VR nie dali odetchnąć nawet na chwilę?

 

Nowy kontrowersyjny shooter stworzony pod kątem wirtualnych okularów PlayStation VR pozwoli na bezpośrednią interakcję z wszechobecnymi dronami, których zadaniem jest unicestwić Was w świecie rządzonym przez nowoczesną technologię. Głównym zadaniem gracza jest walka z hordami mechanicznych wrogów pilnujących dostępu do tajemnicy powstania mechanicznego świata, który w trakcie tworzenia wyeliminował prawie w całości ludzki czynnik. Jedyną tajemniczą bronią, która Wam pozostała to umiejętność panowania nad czasem, umożliwiająca jego spowalnianie, dzięki czemu eliminacja niekończących się wrogów jest o wiele łatwiejsza!

Strzelanka VR Invaders oferuje wiele modyfikacji, zarówno dość bogatego arsenału broni jaki elementów obronnych, jak tarcze i zasłony. Rozgrywkę podzielono na wiele trybów, takich jak: “Fast-paced gunslinger action” czy choćby “Stylish arcade shootout“, które oferują dość dynamiczną rozgrywkę, ukierunkowaną na walkę z potężnymi siłami wroga, wyposażonymi w nowoczesną technologię i dużą siłę rażenia. Oprawa graficzna trzyma zadowalający poziom detali, a płynność animacji i zwroty akcji mogą Was niejednokrotnie zaskoczyć w trakcie rozgrywki!

Pamiętajcie, że w okularach PlayStation VR świat pojedynków rządzi się swoimi prawami! Premiera VR Invaders – Complete Edition na PlayStation VR odbyła się 18 kwietnia 2017 roku w sugerowanej cenie 75 PLN (dostępny w PS Store). Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta, czyli tutaj!

O autorze: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

4 komentarze

 1. Pablo_kosa

  Kolejny shooter po Arena.Wygląd dość słabo jak za 75 PLN. Raczej podziękuje!

 2. Fantastic-One

  Całkiem ciekawy. Kupiłem i zaczynam się rozkręcać. Kolejne levele to już hardcore!

 3. Wizard_aDam

  Szczerze, szkoda byłoby mi wydać 75 PLN na taki gniot. Kiedyś recenzowaliście Lethal VR. Mam wrażenie, że to takie samo gówno!

 4. Komandos

  Raczej nie, na pewno nie! Poza tym ta cena. Bez sensu gra i wieje nudą!

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .