Admin
Newhacker77

Unrailed z datą premiery na PlayStation 4!

Daedalic Entertainment i Indoor Astronaut ogłaszają premierę pełnej wersji zwariowanej, kooperacyjnej gry zręcznościowej Unrailed, która ukaże się na PlayStation 4 już 23 września.

Unrailed! to prawdziwy sprawdzian przyjaźni: gracze współpracują w lokalnym lub sieciowym trybie wieloosobowym dla maksymalnie czterech osób. Ich zadaniem jest poprowadzić swój pociąg przez niebezpieczny teren pełen przeszkód i wpływów przyrodniczych, aby dotrzeć do bezpiecznej stacji końcowej. Komunikacja i współpraca w zespole mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia wystarczająco dużej ilości zasobów, aby zbudować nowe tory, zatrzymać przegrzanie pociągu i przegonić dzikie zwierzęta. Bez szybkiego podejmowania decyzji i planowania strategicznego pociąg może się szybko wykoleić, co sprawia, że ​​gra jest jeszcze trudniejsza  szczególnie w trybie versus, w którym chodzi o zbudowanie jak najdłuższego toru.

W dniu premiery Unrailed!, w grze dostępny będzie zupełnie nowy biom i dodatkowe wagony. Nowy biom na Marsie jest jak dotąd najtrudniejszym wyzwaniem, obejmującym niebezpieczne, bezwodne środowisko z tajemniczą istotą, która blokuje ścieżkę i strzela do pociągu. Gracze muszą dobrze wykorzystać swoje tarcze energetyczne i zdolność latania, aby uniknąć katastrofy w kosmosie.

Pełna wersja gry na PC i konsole będzie także zawierała wszystkie aktualizacje, które zostały zaimplementowane w fazie wczesnego dostępu na Steamie, takie jak:

– Nowe wagony: Wagon kopalniany, wagon rozbijający, wagon kolekcjonerski i wagon z automatem mogą pomóc w zbieraniu zasobów lub uratowaniu przed trudnymi sytuacjami.

– Single Player: Tryb dla pojedynczego gracza z botami, które zastąpią znajomych  można im rozkazywać, a będą współpracować bez narzekania!

– Sandbox: Tryb piaskownicy, w którym od samego początku można ulepszać swój pociąg, korzystając ze wszystkich odblokowanych funkcji.

– Nowe modele postaci.

Więcej informacji o Unrailed! można znaleźć na tutaj!

Źródło: Informacja prasowa (Marchsreiter Communications GmbH)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments