Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z oficjalną datą premiery!

//, Dodatki do gier PS 4 Pro, Video/Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z oficjalną datą premiery!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z oficjalną datą premiery!

Dzień dobry Playowicze!

Stało się!!! Mamy oficjalną datę premiery samodzielnego dodatku Uncharted: Zaginione Dziedzictwo do gry Uncharted 4: Kres Złodzieja, który zadebiutuje 23 sierpnia 2017 roku!

Długo wyczekiwany dodatek Uncharted: Zaginione Dziedzictwo skupi się na postaci Chloe Frazer, której celem jest odzyskanie starożytnego, indyjskiego artefaktu, będącego źródłem dużej mocy. Wspólnie z najemniczką Nadine Ross wyruszą w niezapomnianą przygodę, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach! Wspólna współpraca i zamierzony cel, jakim jest odnalezienie artefaktu, pokonanie na drodze groźnych przeciwników i nie dopuszczenie do pogrążenia się całego regionu w chaosie mocno zbliży obie bohaterki, znane z gry Uncharted 4: Kres Złodzieja 

Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja (rozgrywka wieloosobowa wymaga subskrypcji PlayStation Plus). Posiadacze potrójnego pakietu Uncharted 4, edycji cyfrowej Uncharted 4 Deluxe lub pakietu odkrywcy otrzymają nowy dodatek Zaginione Dziedzictwo za darmo! Niestety gracze nie posiadający w/w wersji będą musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 169 PLN! Wszyscy gracze, którzy zamówią edycję cyfrową Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w sklepie PlayStation Store (znajdziecie ją tutaj) otrzymają: motyw do PS4 Uncharted: Zaginione Dziedzictwo oraz grę Jak and Daxter: The Precursor Legacy w wersji cyfrowej, jak tylko pojawi się w sklepie PS Store! Więcej informacji znajdziecie tutaj!

O autorze: Alien

Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

6 komentarzy

 1. Crazy_lady

  A ja mam wersję Deluxe. Pozostaje poczekać do 23 sierpnia! Już nie mogę się doczekać:)

 2. SamurajJack

  No to cenę sobie rzucili. 169 PLN za kilka godzin rozgrywki to prawdziwe zdzierstwo. Lubię Uncharted i to bardzo, ale cena za dodatek jest za wysoka. Poczekam jednak na jakąś promocję:)

 3. Stormtrooper

  Powariowali z tą ceną, czy Bóg ich opuścił. To jest dodatek a nie przepustka sezonowa czy pełna gra. Normalnie coś im się pomyliło! Na pewno nie kupię ani w przedsprzedaży ani w dniu premiery!

 4. Flash

  Zamówione. Dla mnie to absolutne must have. Nie mam wersji deluxe, więc trzeba płacić! Poza tym dostanę Jak and Daxter: The Precursor Legacy i to jest ekstra!

 5. Golum

  A dla mnie cena spoko. W końcu to spory dodatek i musi kosztować. Maruderzy niech się przymkną i jak nie chcą to niech nie kupują. Ja tam zamawiam! To Uncharted, najlepsza gra na PS4

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .