Hsimpson
Hsimpson

Ucięto spekulacje o przejęciu przez Sony firmy Take-Two Interactive!

Spekulacje o przejęciu firmy Take-Two Interactive przez Sony zostały ucięte przez Wedbush Securities oraz agencję prasową Bloomberg! 

Plotka o przejęciu Take-Two Interactive przez japońskiego giganta okazała się nieprawdziwa. Podstawą do pojawienia się spekulacji okazała się błędna interpretacja notatki handlowej giełdowego przedsiębiorcy Joela Kuliny z Wedbush Securitas przez serwis MfearketWatch. Sam Joel w wywiadzie udzielonym serwisowi gamesindustry.biz podkreślił, że informacja została zmanipulowana … Nie jestem źródłem tej informacji. To spekulacja rynkowa. Nie wiem, kto mnie cytował i dlaczego, przecież z nikim o tym nie rozmawiałem. Być może ktoś zobaczył moją notatkę handlową…

Jednocześnie plotki o rzekomym przejęciu przez Sony Take-Two Interactive zostały oficjalnie zdementowane przez reportera serwisu Bloomberg Yujiego Nakamury, który rozmawiał z przedstawicielami firmy Sony. Tokijski reporter potwierdził informację, że Sony nie planuje i nie planowało przejęcia wydawcy takich hitów jak GTA 5, czy Red Dead Redemption 2. Wygląda na to, że nowa odsłona GTA będzie dostępna na wszystkie platformy a nie tylko na wyłączność PlayStation. 

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments