Hsimpson
Hsimpson

Toyota GR Supra RZ w najnowszej aktualizacji Gran Turismo Sport!

Do rodziny Gran Turismo Sport dołącza klasyk japońskiej motoryzacji, czyli  Toyota GR Supra RZ (N300) z roku 2020, który dostępny jest do pobrania w najnowszym patchu 1.57.

Ku przerażeniu wielu fanów na całym świecie, Toyota Supra zakończyła produkcję w 2002 roku, by powróć w glorii chwały w 2019 roku podczas North American International Auto Show. Ten flagowy model Toyoty, który posiada rzędowy 6-cylindrowy silnik i napęd na tylne koła, został stworzony przez głównego inżyniera marki, Tetsuya Tadę, który odpowiada również za ożywienie Toyoty 86. Pod hasłem Liczby to jedno, liczą się emocje, przystąpił on do tworzenia samochodu, który przemawia do zmysłów kierowcy. Optymalnie wyważony, z rozkładem masy 50:50 i nisko położonym środkiem ciężkości, zapewnia potężne przyspieszenie dzięki podwójnemu turbodoładowaniu. Szybkie prowadzenie dzięki szerokiemu nadwoziu i krótkiemu rozstawowi osi jest wynikiem dążenia do stworzenia idealnego samochodu sportowego, a jego olśniewająca i elegancka forma wyróżniają go na tle konkurencji.

GR Supra RZ został stworzony nie tylko z myślą o prawdziwych wyścigach motorowych, ale także o rywalizacji w Gran Turismo Sport. Kolejny udoskonalony model na rok 2020 będzie dostępny w nowych, bardzo interesujących kolorach nadwozia.

Źródło: Informacja prasowa (MSL Group)

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments