Admin
Newhacker77

The Last of Us: Part II prawdopodobnie w tym roku? Zakładka “Available Soon” trzech europejskich oddziałów PlayStation zdaje się potwierdzać zbliżającą się premierę!

Dzień dobry Playowicze,

Prawdopodobnie długo wyczekiwany sequel The Last of Us: Part II będzie miał swoją premierę pod koniec 2019 roku, czego dowodem są nowe informacje, jakie pojawiły się w sekcji “Available Soon” na francuskiej, brytyjskiej i włoskiej stronie PlayStation!

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o możliwej premierze The Last of Us: Part II, której rzekoma premiera miałaby się odbyć w październiku 2019 roku. Dowodem potwierdzającym doniesienia był opublikowany plakat w jednym z peruwiańskich sklepów LAWGames (artykuł znajdziecie tutaj). Tym razem europejskie oddziały PlayStation z Włoch, Niemiec i Wielkiej Brytanii pokusiły się o opublikowanie dość znaczącej informacji w sekcji “Dostępne wkrótce“, sugerującej premierę sequelu właśnie w 2019 roku. Czytamy w niej “Pięć lat później… Przygotuj się na intensywną, dramatyczną i ekscytującą przygodę. Ellie oraz Joel znów ruszają w drogę, w uznanym arcydziele Naught Dog

Nasuwa się pytanie, czy rzeczywiście Joel będzie nadal towarzyszył Ellie w trudnej i wyczerpującej podróży w świecie opanowanym przez nieumarłych? Przecież do tej pory studio Naughty Dog nie publikowało żadnych informacji, sugerujących, że Joel pojawi się w sequelu The Last of Us: Part II. Być może szykuje się niespodzianka? 

Mamy nadzieję, że odpowiedź na postawione przez nas pytania znajdziesz w zbliżających się odcinkach State of Play, z których pierwszy mieliśmy okazję obejrzeć tydzień temu. 

Źródło: https://www.spieltimes.com

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments