Blade
Blade

Testowy weekend z Predator Hunting Grounds!

W weekend od 27 do 29 marca, wszyscy użytkownicy z aktywną subskrypcją PlayStation Plus będą mogli spróbować swoich sił w najnowszej strzelance Predator Hunting Grounds!

Każdy z użytkowników będzie musiał dokonać wyboru między graniem jako Predator, lub dołączeniem do 4 osobowej drużyny Fireteam. Podczas weekendowej rozgrywki dostępna będzie jedna mapa z różnymi misjami i celami. Dostępne będzie również zdobywanie specjalnych broni i skórek.

W tej wciągającej, asymetrycznej strzelance opcje są dwie, każdy z graczy może zdecydować się na solową rozgrywkę Predatorem, polującym na 4 osobowy zespół lub dołączyć do 4 osobowego Fireteamu, którego głównym zadaniem jest powstrzymanie drapieżnika. W najnowszym tytule dostępne będą różne bronie i technologie. Predator będzie dysponować między innymi: kamuflażem, działkiem plazmowym, ostrzami w nadgarstkach, włócznią teleskopową, inteligentnym dyskiem, a także łukiem Yatuja. Gracze będą mogli również odblokowywać kolejne klasy Predatorów i zmieniać ich wygląd. 

Gra dostępna do pobrania w przedsprzedaży w PlayStation Store

Źródło: Informacja prasowa (MSL Group)

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments