Sword Art Online: Fatal Bullet jednak trafi na PS4!

//, Video, Zapowiedzi PS4/Sword Art Online: Fatal Bullet jednak trafi na PS4!

Sword Art Online: Fatal Bullet jednak trafi na PS4!

Bandai Namco Entertainment wraz Dimps Studio zaprezentowały pierwszy zwiastun Sword Art Online: Fatal Bullet, którego premierę na konsolę PlayStation 4  zaplanowano na połowę 2018 roku. 

Sword Art Online: Fatal Bullet jest przedstawicielem gatunku RPG akcji,  w której akcję osadzono w uniwersum Gun Gale Online. Klimat gry nawiązuje do popularnej w Japonii powieści science fiction pióra Reki Kawahara. Istotnym elementem rozgrywki będzie dość ciekawa przygodowa fabuła, w której nie zabraknie pojedynków z potężnymi bossami z wykorzystaniem różnorakiej broni palnej, w tym pistoletów i technicznie zaawansowanych karabinów. Kampania dla jednego gracza zaoferuje graczom niezapomnianą przygodę na wiele godzin a multiplayer zapewni sieciowe starcia dla czteroosobowych drużyn, które będą mogły się zmierzyć na dość obszernych planszach. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Oprawa graficzna studia Dimps charakteryzuje się japońskim klimatem z zachowaniem wszystkich kanonów piękna, niezwykłej perspektywy i żywych postaci. Niestety na obecną chwilę nie podano oficjalnej daty premiery na PlayStation 4, ale prawdopodobnie Sword Art Online: Fatal Bullet możemy się spodziewać dopiero w połowie 2018 roku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie, czyli tutaj!

O autorze: Herkules

Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Zobacz podobne artykuły!

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .