Sony zaprasza do testów beta nowego oprogramowania dla PlayStation 4!

//, Informacje o PS 4, Oprogramowanie PS 4/Sony zaprasza do testów beta nowego oprogramowania dla PlayStation 4!

Sony zaprasza do testów beta nowego oprogramowania dla PlayStation 4!

Od ostatniego upgrade oprogramowania do konsoli PlayStation 4 minęło już trochę czasu. Kolejne oprogramowanie już w drodze, ale niezbędne jest Wasze zaangażowanie, więc Sony zaprasza wszystkich użytkowników konsoli PS4 do wzięcia udziału w testach beta nowego oprogramowania!

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji wziąć udziału w otwartych testach beta nowego oprogramowania 4.50 do konsoli PlayStation 4 to teraz nadarza się najlepsza okazja. Jako jedni z nielicznych będziecie mieli okazję zapoznać się z nowościami, które trafią na konsolę PS4 w najbliższym czasie. W pierwszej kolejności musicie się zapisać na oficjalnej stronie Sony, czyli tutaj!

Należy pamiętać, że samo zarejestrowanie się nie gwarantuje, że weźmiecie udział w testach! Niestety Sony prowadzić dość skrupulatną analizę przyszłych testerów! Pierwsze test dla użytkowników w Europie rozpoczną się na początku lutego 2017 roku, o czym zostaniecie powiadomieni drogą mailową (wymagany dostęp do internetu i konto “Master Account”)! 

W ręce testerów oddanie zostanie nowe oprogramowanie w tym nowa wersja folderów, dodatków do grup społecznościowych oraz nowe elementy menu konsoli PS4. Mamy nadzieję, że to właśnie nasi czytelnicy wezmą udział w nowych testach Sony!

O autorze: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz podobne artykuły!

7 komentarzy

 1. Crazy_lady

  Zapisana. Fajnie, że tak szybko podajecie informacje:)

 2. Pablo_kosa

  Dzięki za info. Zapisuje się i będę testował!

 3. Iceman

  Zapisałem się, chociaż mam wrażenie, że raczej się nie odezwą! Przyznam, że chciałbym przetestować nowe oprogramowanie 4.5.

 4. Small.pitter

  Mam to! Pozostaje czekać na kontakt od Sony.

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .