Viking
Viking

Sony ma chrapkę na Take-Two Interactive – GTA6 wyłącznie na PlayStation 5!!!

Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Borderlands, Mafia, NBA 2K czy choćby BioShock to marki, które mogą trafić wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Sony poważnie myśli o przejęciu Take-Two Interactive!

Amerykański serwis MarketWatch, znany z rzetelnych informacji związanych z giełdą papierów wartościowych wypuścił plotki o rzekomym przejęciu przez Sony jednego z największych wydawców z branży gier firmę Take-Two Interactive. Rzekomo rozmowy prowadzone pomiędzy zarządami obu spółek są już w zaawansowanej fazie. Jeżeli faktycznie plotki zostaną w najbliższym czasie potwierdzone to zarówno akcje Sony, jak i Take-Two poszybują w górę o kilka znaczących punktów procentowych. Należy nadmienić, że wartość przychodów spółki Take-Two Interactive Software, Inc to 1,414 miliarda USD rocznie a więc Sony mierzy naprawdę wysoko. Po przejęciu spółki Take-Two Sony stanie się właścicielem największych marek, do których należą: Red Dead Redemption, Mafia, NBA 2K, GTA, Battleborn, XCOM, Borderlands, The Darkness oraz BioShock. 

Czy skorzystają na tym gracze? Gracze posiadający konsolę marki Sony na pewno tak. W końcu Sony dostarcza graczom ekskluzywne marki jak Uncharted, God of War czy Spider-Man, które praktycznie mógłby rozszerzyć o najbardziej popularne serie, w tym Gran Theft Auto czy Red Dead Redemption!

Nasuwa się pytanie, czy po przejęciu spółki Take-Two Interactive nowa odsłona GTA 6 trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 5? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać do oficjalnego stanowiska Sony i Take-Two Interactive, które powinny odnieść się do plotek, krążących wokół połączenia obu spółek.    

 

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments