Admin
Newhacker77

Rozwój gry “Chernobylite”, która zmierza na PS4 zależny od zbiórki na Kickstarterze

Gliwickie studio The Farm 51, pracujące nad survival horrorem “Chernobylite” rozpoczyna kampanię promującą zbiórkę w serwisie Kickstarter.A

26 Kwietnia 1986 roku, godzina 1:23 czasu Ukraińskiego miał miejsce wybuch w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Stopiony rdzeń płonącego reaktora nr 4 zmieszał się z innymi substancjami chemicznymi i wytworzył wysoce radioaktywny materiał, który znaleźć można tylko w Czarnobylu. Nazwano go Czarnobylitem, który jest jednocześnie tytułem nowej gry gliwickiego studia The Farm 51.

Chernobylite, czyli  survival horror, którego akcja rozgrywa się na terenach Czarnobylu w Strefie Wykluczenia będzie oferował pełną wyzwań i potyczek rozgrywką ze swobodną eksploracją otoczenia oraz unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji.

Ze względu na dość znaczący rozwój gry w stosunku do wcześniejszych założeń, twórcy ze studia The Farm 51 proszę o pomoc w sfinansowaniu dodatkowych działań, w tym wycieczek do strefy wykluczeń i możliwość zeskanować więcej liczby budynków i obiektów.

W przeciągu najbliższych tygodni rozpocznie się wielka kampania w serwisie Kickstarter, której celem jest zebranie dodatkowych środków na rozbudowę istniejących już lokalizacji oraz dodanie nowych elementów i funkcji w tworzone przez gliwickie studio grze Chernobylite

Źródło: Chernobylite (YouTube)

Gracze, którzy zdecydują się na wsparcie działań związanych z tworzeniem Chernobylite otrzymają dostęp do ekskluzywnej zawartości, wcześniejszych testów beta (jeżeli zostaną udostępnione) a nawet dostęp do gry na kilka dni przed oficjalną premierą. Oczywiście więcej informacji zostanie przekazanych przedstawicieli studia The Farm 51 w dniu rozpoczęcia zbiórki na Kickstarterze.

Więcej informacji o grze Chernobylite znajdziecie tutaj

Źródło: http://www.thefarm51.com/projekt/chernobylite/

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments