“Resident Evil 7: Biohazard” na PS4 w podsumowującym zwiastunie!

//, Gry PS 4 Pro, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4/“Resident Evil 7: Biohazard” na PS4 w podsumowującym zwiastunie!

“Resident Evil 7: Biohazard” na PS4 w podsumowującym zwiastunie!

Dzień dobry Playowicze!

Wierni fani serii Resident Evil odliczają dni do premiery siódmej odsłony Resident Evil Biohazard! Tym razem historia survival horroru skupia się wokół rodziny Bakerów z Dulvey a nowy zwiastun potwierdza fakt, że warto jest poczekać do 24 stycznia 2017 roku! 

Resident Evil 7 Biohazard jest tytułem, który niewątpliwie trafia na pierwsze strony serwisów informacyjnych. Studio Capcom, będące jednocześnie twórcą serii wie jak odpowiednio podsycać zainteresowanie swoim flagowym produktem. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się co trzeba zrobić, aby przetrwać i wydostać się z tego koszmarnego domu! Teraz nadszedł czas na podsumowanie tego, czego mogliśmy się dotychczas dowiedzieć w zgrabnie przygotowanym zwiastunie, który został zaprezentowany na PlayStation Experience 2016! Wraz z nowym materiałem video pojawiła informacja o zbliżającym się demo “Midnight”, które niedługo trafi do PlayStation Store!

Źródło: GameTrailers (Youtube)

Na szczęśliwych posiadaczy PlayStation VR czeka bezpłatne demo “Kitchen“. Testowaliśmy i  musimy przyznać, że własnie podczas krótkiej rozgrywki niemal nie dostaliśmy zawału serca, szczególnie, jak nie było możliwości uwolnienia się z krzesła! Przypominamy, że pre-order Resident Evil 7 Biohazard dostępny jest w PlayStation Store w cenie 229 PLN! (znajdziecie tutaj!).

O autorze: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

3 komentarze

  1. Wizard_aDam

    Normalnie nie mogę się doczekać stycznia. Czekam na tą grę z niecierpliwością!

  2. Pablo_kosa

    Resident Evil 7 Biohazard to dla mnie numer 1 w 2017! Już nie mogę się doczekać!

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .