Iron Man
Iron Man

Red Dead Redemption 2 – rekordowe wyniki i maksymalne noty w recenzjach na PS4!

Dzień dobry Playowicze,

W serwisie Twitter Rockstar Games pochwaliło się wynikami, jakie osiągnęło ich nowe dzieło Red Dead Redemption 2, które otrzymało najlepsze noty i najwięcej nagród, stając się tym samym najlepiej ocenianą grą na PlayStation 4. 

O wielkim sukcesie kolejnej odsłony Red Dead Redemption było już głośnio w dniu premiery gry na konsolę PlayStation 4, która odbyła się 26 października 2018 roku. Biorąc pod uwagę wyniki sprzedaży i bardzo wysokie oceny wielu szanowanych serwisów na całym świecie gra Red Dead Redemption 2 zdeklasowała wiele popularnych gier takich jak: God of War, Detroit: Become Human czy choćby rewelacyjną grę studia Insomniac Games z człowiekiem pająkiem w roli głównej.

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

W krótkiej notce studio Rockstar Games pochwaliło się zdobyciem 175 nagród “Gra Roku” i aż 275 recenzji, w których Red Dead Redemption 2 osiągnęło maksymalne noty. Rewelacyjny western, będący jednocześnie kontynuacją gry w 2010 roku, która dostępna była na konsolę PS3 otrzymała darmowe rozszerzenie w postaci modułu sieciowego Red Dead Online, który korzysta ze świata i zawartości podstawowej wersji gry. Niestety, ale sieciowy moduł zebrał dość mierne opinie i wielu graczy zrezygnowało z rozgrywki online na rzecz kampanii z racji wielu błędów, które Rockstar Games poprawiło w dość dużej aktualizacji.  

Źródło: Twitter

AUTOR: Iron Man

Dzielimy się wiedzą o PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments