Blade
Blade

Rebellion zapowiedział Sniper Elite V2 Remastered oraz Sniper Elite VR!

Dzień dobry Playowicze,

Studio Rebellion w krótkim materiale video zaprezentowało listę zmian, które czekają serię Sniper Elite. Do rąk graczy trafi nawet wersja VR. 

Od dnia premiery Sniper Elite 4 praktycznie informacje o nowych przedsięwzięciach studia Rebellion można było policzyć na palcach jednej ręki. Oczywiście pojawiło się kilka poprawek i lekkich modyfikacji SE4, ale na tym praktycznie poprzestano. Wielu graczy dość ciepło przyjęło czwartą odsłonę strzelanki Sniper Elite, ale jednocześnie czekali na rozwój i informację o kontynuacji serii. Niestety bezskutecznie aż do prezentacji materiału video, z którego wynika, że SE4 otrzyma nową zawartość w 2020 roku.

Źródło: Rebellion (YouTube)

Pod koniec obecnego roku twórcy ze studia Rebellion zapowiedzieli Sniper Elite V2 Remastered, która otrzyma lepszą oprawę graficzną, obsługę 4K z HDR, rozszerzenie trybu wieloosobowego do 16 graczy oraz tryb fotograficzny. Jak zapewnia Jason Kingsley (CEO) w zremasterowanej wersji V2 pojawią się nowe cele i nowe postacie, które będziesz miał okazję poznać w trakcie rozgrywki. A to nie koniec! 

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem PlayStation VR to z pewnością zainteresuje Cię wiadomość o pracach nad Sniper Elite VR, które prawdopodobnie pojawi się w 2020 roku. Pod koniec tego roku poznasz więcej szczegółów wraz z prezentacją możliwości wersji VR. 

Trzeba przyznać, że prezentacja nowości w świecie Sniper Elite przez samego SEO Jasona Kingsley stała się wielkim zaskoczeniem nie tylko dla fanów serii, ale i dla wielu graczy, którzy z niecierpliwością czekają na kontynuację.  

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments