Hsimpson
Hsimpson

Premiera God of War na PlayStation 4 już dziś!

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że dziś na półki sklepowe trafiła God of War, jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2018 r. Tytuł ten dostępny jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w pełnej polskiej wersji językowej z aktorskim dubbingiem.   

Najnowsza część God of War opowiada historię Kratosa, który po zemszczeniu się na bogach Olimpu zamieszkał w pełnym niebezpieczeństw świecie nordyckich bóstw, gdzie próbuje wychować syna Atreusa i zmierzyć się ze swoim mrocznym dziedzictwem. Gra charakteryzuje się angażującą historią, widowiskowymi walkami oraz bogatym światem inspirowanym nordycką mitologią.  

Gra spotkała się z ogromnym uznaniem testerów i krytyków zbierając bardzo pozytywne recenzje i zdobywając świetnie 95 na 100 możliwych punktów na międzynarodowym serwisie Metacritic.com. Sprawia to, że God of War stał się najlepiej ocenianym tytułem na wyłączność na konsolę PlayStation 4.

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Sony Interactive Entertainment Polska przygotowało szereg promocji związanych z  premierą God of War. Wśród nich konsola PlayStation 4 500GB z grą GOW od 1099zł, PlayStation 4 1TB z grą  GOW od 1199 zł oraz PlayStation 4 Pro z grą GOW od 1699zł.

Wybrane oferty partnerów handlowych!

PlayStation 4 Pro 1TB i God of War:

PlayStation 4 Pro 1TB w kolorze białym i God of War:

PlayStation 4 1TB i God of War:

PlayStation 4 500GB i God of War:

Dodatkowo, fani serii będą mieli możliwość zakupu limitowanej edycji PlayStation 4 Pro inspirowanej motywami graficznymi z God of War. Górny panel konsoli został ozdobiony znakami runicznymi prosto z topora głównego bohatera, a  front konsoli łączy nordyckie runy z ozdobnym, złotym motywem dodatkowo podkreślając wyjątkowość edycji specjalnej.  Konsole wykonano w kolorze srebrnym ze złotymi akcentami. 

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments