Admin
Newhacker77

Premiera Tetris Effect na PlayStation VR

Dzień dobry Playowicze!

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić, że właśnie dziś ma miejsce premiera gry Tetris Effect na PlayStation VR. Najnowsze dzieło Monstars Inc. i Resonair, to kolejna produkcja zespołu, po świetnie przyjętym Rez Infinite.

Tetris Effect to niesamowicie wciągająca, unikatowa i wyjątkowo piękna odsłona jednego z najpopularniejszych tytułów logicznych wszech czasów od twórców wielokrotnie nagradzanej gry Rez Infinite i legendarnego Lumines. Dzięki całkowicie nowej mechanice “Strefy”, możliwe będzie zatrzymanie czasu, co umożliwi wyjście z ciężkiej sytuacji albo zdobycie dodatkowego podświetlenia linii, w celu otrzymania wyjątkowych nagród. Kolejną innowacją będzie ponad 30 różnych scen, z pośród których każda będzie mieć własną muzykę, efekty dźwiękowe, styl graficzny i tło, ewoluujące podczas gry.

Źródło: PlayStation (YouTube)

Możliwości jakie daje PlayStation VR pozwoliły stworzyć grę, którą każdy zobaczy, poczuje i usłyszy tak, jak nigdy wcześniej. Tetris Effect wzmacnia magiczne uczucie całkowitego zanurzenia otaczając fantastycznymi, w pełni trójwymiarowymi światami, reagującymi i ewoluującymi w zależności od tego, jak grają.

Poziom immersji, dostarczany przez PlayStation VR sprawi, że każdy gracz od razu znajdzie się w centrum tego dynamicznie zmieniającego się świata.

Gra jest w pełni grywalna na standardowych wyświetlaczach (do 4K i 60 klatek na sekundę na systemie PlayStation Pro) lub w niesamowitym środowisku 3D w PS VR.

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments