Viking
Viking

Premiera Seven Enhanced Edition na PS4 już za 2 tygodnie!

Seven Enhanced Edition kontynuuje dobrze znany schemat gry Drowned gra Seven: The Days Long Gone wzbogacony o dodatek, która na konsole PS4 zadebiutuje już 26 marca 2019!

RPG akcji z elementami skradanki polskiego studia Fool’s Theory trafi na konsolę PlayStation 4 w rozszerzonej wersji pod koniec marca. I tu nasuwa się pytanie, czy odświeżona wersja gry Seven: The Days Long Gone z dodatkiem znajdzie swoje grono fanów?  Gracze ponownie wcielą się w postać Teriela, który wspólnie z grupą o nazwie Enklawa trafi na pokład tajemniczego statku w celu analizy zawartości.

Tym razem do dyspozycji postać głównego bohatera otrzyma do nowy rodzaj broni i umiejętności, których użycie w trakcie eksploracji będzie miało ogromne znaczenie dla rozwoju dalszej fabuły i utrzymania przy życiu członków grupy. Twórcy ze studia Fool’s Theory mają nadzieję, że nowa wersja przygód Teriela zbierze lepsze oceny niż wydana w 2017 wersja na PC i trafi do szerszego grona graczy. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już 26 marca 2019 roku. 

Źródło: PlayStation DACH (YouTube)

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments