Admin
Newhacker77

Premiera Predator Hunting Grounds na PS4!

Już od dzisiaj, każdy gracz ma szansę zostać łowcą lub ofiarą w dynamicznej, międzyplatformowej strzelance wieloosobowej Predators: Hunting Grounds od studia IllFonic.

Predator: Hunting Grounds – polowanie czas zacząć

W tej wciągającej, asymetrycznej strzelance opcje są dwie, każdy z graczy może zdecydować się na solową rozgrywkę Predatorem, polującym na 4 osobowy zespół lub dołączyć do Fireteamu, którego głównym zadaniem jest powstrzymanie drapieżnika. W najnowszym tytule dostępne będą różne bronie i technologie. Predator będzie dysponować między innymi: kamuflażem, działkiem plazmowym, ostrzami w nadgarstkach, włócznią teleskopową, inteligentnym dyskiem, a także łukiem Yatuja. Gracze będą mogli również odblokowywać kolejne klasy Predatorów i zmieniać ich wygląd. 

Pole bitwy, na której zmierzą się wszyscy zainteresowani, leży daleko w południowoamerykańskich górach. Eksplorując mapę gracze będą mogli poczuć klaustrofobiczne środowisko gęstej dżungli. To gorące, odległe miejsce kryje wrogie siły partyzantów i agentów z projektu Stargazer, czyli dawnego programu rządowego, który obecnie zajmuje się odkrywaniem technologii obcej cywilizacji. Oprócz bezpośredniego pojedynku, zarówno Fireteam jak i Predator będą musieli zmierzyć się z tymi niebezpiecznymi wrogami.

Gra dostępna do pobrania za pośrednictwem PlayStation Store (tutaj).

Źródło: Informacja prasowa (MSL Group)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments