Admin
Newhacker77

Premiera Days Gone coraz bliżej!

Dzień dobry Playowicze,

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o premierze kolejnego zwiastuna fabularnego, przedstawiającego elementy świata gry Days Gone. 

Najnowsze wideo skupia się na głównym bohaterze. Krótki film pokazuje jak bardzo utrata najbliższych osób, a także zostawienie wszystkiego za sobą odmieniły Deacona.

Czy główny bohater zaangażuje się w walkę ze Świrusami i pomoże nowo poznanym osobom? O tym gracze przekonają się już 26 kwietnia, tymczasem przypominamy, że przygody motocyklowego outsajdera dostępne są w unikatowej cyfrowej edycji Deluxe, tylko w PlayStation Store.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

W Days Gone, gracze wcielają się w byłego członka gangu motocyklowego, Deacona St. Johna – włóczęgi i łowcy nagród. W świecie zniszczonym przez światową pandemię, główny bohater porzuca „bezpieczne” obozowiska tych, którym udało się przeżyć i wyrusza szukać szczęścia na zniszczonych, opustoszałych drogach Oregonu. Tłem Days Gone są wulkaniczne i zniszczone tereny Północno-Zachodniego Wybrzeża USA, gdzie na graczy czeka świat opanowany przez zdegenerowanych ludzi, znanych jako Świrusy. Opustoszałe tereny będą prawdziwą areną walk o zapasy, zaopatrzenie, a przede wszystkim o powód, by dalej żyć.

Przypominamy, że w ramach przedsprzedaży w PlayStation Store dostępne są edycje standardowa oraz Deluxe, których szczegółową zawartość można znaleźć tutaj.

Edycja Digital Deluxe zapewnia 3 wyjątkowe skórki do motocykla, cyfrową ścieżkę dźwiękową, mały album z grafikami, a także możliwość wcześniejszego odblokowania specjalnych umiejętności.

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments