Hsimpson
Hsimpson

PlayStation Now rozlewa się na kolejne kraje w Europie poza Polską!

Dzień dobry Playowicze,

PlayStation Now, czyli usługa przesyłania strumieniowego i pobierania skupiająca blisko 600 gier została udostępniona w kolejnych krajach na starym kontynencie. Niestety Polska została pominięta!

Kolejne kraje w Europie otrzymały dostęp do usługi PlayStation Now. Należą do nich:  Włochy, Hiszpania, Portugalia, Finlandia, Szwecja, Dania oraz Norwegia.  To kolejne 7 krajów, które po Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Austrii i Luksemburgu dołączyły do krajów na starym kontynencie, których gracze mają dostęp do ponad 600 dostępnych gier w usłudze strumieniowej PlayStation Now. W cenie 12,99 (w Wielkiej Brytanii = £12,99), czyli po przeliczeniu ok. 65 PLN miesięcznie możesz zagrać w takie tytuły, jak Bloodborne, The Last of Us, God of War III Remastered, LEGO Batman 3: Beyond Gotham, Ratchet & Clank i wiele innych.

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

Gracz, korzystający z tytułów na PS4 może dodatkowo pobrać zawartość na dysk twardy swojej konsoli. Dużą zaletą usługi przesyłania strumieniowego PlayStation Now jest możliwość rozpoczęcia gry w miejscu, w którym została przerwana, dzięki zapisywaniu stanu gry w chmurze. Niestety na obecną chwilę usługa PlayStation Now nie jest dostępna na terenie Polski i nic nie wskazuje, że zostanie w najbliższym czasie uruchomiona. Przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać!

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments