Pierwszoosobowa strzelanka Inner Chains pojawi się 20 kwietnia na PS4!

//, Video, Zapowiedzi PS4/Pierwszoosobowa strzelanka Inner Chains pojawi się 20 kwietnia na PS4!

Pierwszoosobowa strzelanka Inner Chains pojawi się 20 kwietnia na PS4!

Kolejny FPS, kolejna przerażająca wizja świata przyszłości, w której stajemy do walki praktycznie z każdym! Czy Inner Chains, którego premierę na konsolę PlayStation 4 zapowiedziano na 20 kwietnia 2017 roku skradnie Wasze serce? 

Źródło: Cenega Polska (Youtube)

Pierwszoosobowa strzelanka z elementami grozy Inner Chains to debiutancki projekt warszawskiego studia Telepaths’ Tree! Nasze rodzime studio, które zaliczyło udaną zbiórkę w serwisie Kickstar postawiło na wizję przyszłości pełnej ból i chaosu rozprzestrzeniającego się na mrocznej planecie! Inner Chains to dość nietypowa gra, w której gracze taka naprawdę sami kreują fabułę, odkrywając kolejne zagadkowe elementy! Jedyny cel, jaki postawiono przed graczem to znaleźć odpowiedź na pytanie, co się stało z tym światem i dlaczego na każdym kroku musimy walczyć?

Akcję obserwujecie z oczu bohatera przemierzającego dość bogate lokacje, którego zadaniem jest eliminacja wrogo nastawione jednostek. Jednym z istotniejszych elementów jest możliwość wyboru różnych dróg dotarcia do celu. Uzbrojenie, metody walki, elementy otoczenia oraz technika pokonywania poszczególnych lokacji dają dużą swobodę w decydowaniu o sposobie pokonywania poszczególnych wrogów. Niestety na swojej drodze nie spotkacie przychylnych dusz, więc musicie jedynie skupić się na walce.

Oprawa graficzna trzyma bardzo wysoki poziom, dzięki  zastosowaniu silnika graficznego Unreal Engine 4. Źródłem inspiracji do stworzenia Inner Chains stały się prace Tomasza Strzałkowskiego, będącego jednocześnie współzałożycielem studia Telepaths’ Tree! Trzymamy mocno kciuki za warszawskie studio, które już 20 kwietnia 2017 roku udowodni, że warto  było czekać na nową, mroczną wizję przyszłości. 

O autorze: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

1 komenarz

  1. Tom_parkow

    I to jest to na co czekałem!!! Muszę ją mieć:) Poza tym jestem z Warszawy, więc trzeba wspierać rodzimych twórców.

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .