Hsimpson
Hsimpson

Patch 1.1.4 do Assassin’s Creed Odyssey już dostępny!

Blisko 2 tygodnie temu studio Ubisoft zapowiedziało dość sporą aktualizację Assassin’s Creed Odyssey, która praktycznie pozwoli przejść grę od początku. Co Wy na to?

Ważąca blisko 5,7 GB aktualizacja 1.1.4 do Assassin’s Creed Odyssey, którą już z powodzeniem możecie pobierać na PlayStation 4 wprowadza szereg wyczekiwanych przez graczy zmian.

Źródło: Assassin’s Creed UK (YouTube)

Należą do nich:

  • New Game +, która pozwoli wam rozpocząć grę od nowa, przy zachowaniu całego zgromadzonego wcześniej wyposażenia, ulepszeń, umiejętności, drachm, wierzchowców itd. Możliwość skorzystania z “New Game +” pojawi się dopiero po ukończeniu wątku fabularnego.
  • Zwiększenie limitu poziomu do 99 + plus możliwość  uzyskania zestawu ulepszeń statku oraz dostęp do trzech nowych poziomów grawerunków, z których będzie można korzystać w Kuźni Hefajstosa.

  • 22 nowe punkty szybkiej podróży, z których większość zlokalizowana jest w pobliżu portów, co ułatwi wam dostęp do Adrestii.
  • Dwa dodatkowe poziomy najemników i nagrody, w tym wspaniałe łupy, trzosy pełne drachm oraz dwie dodatkowe nagrody: 10% premię do orichalcum i większy współczynnik zdobywania epickiego wyposażenia.

  • 10 ramek do trybu fotograficznego, inspirowanych Atenami, Spartą oraz wykorzystującymi logo i herb Assassin’s Creed Odyssey.
  • Aktualizacja ułatwień dostępu, czyli nic innego jak zmiana tła napisów dialogowych na półprzezroczyste czarne oraz ich wielkość, korzystając z trzech ustawień (Wyłącza tło dla napisów i opcji dialogowych/Tło będzie wyświetlane tylko przy napisach/Tło będzie wyświetlane przy napisach i opcjach dialogowych).
  • Nowe przedmioty, w tym “Pakiet Dzika” oraz “Pakiet Pomorskiego Łowcy”. 

Trzeba przyznać, że lista zmian jest dość pokaźna. Mamy nadzieję, że powyższe zmiany pozwolą Wam odkryć grę Assassin’s Creed Odyssey na nowo!

Źródło: https://assassinscreed.ubisoft.com/game/pl-pl/news-updates/344169/this-month-in-assassins-creed-odyssey-february-2019-update

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments