Hsimpson
Hsimpson

Odkryjemy tajemnice Star Wars: Jedi Fallen Order już w najbliższą sobotę!

Tajemnice produkcji Star Wars Jedi: Fallen Order studia Respawn Entertainment zostaną odkryte w najbliższą sobotę w trakcie specjalnego pokazu w serwisie Twitch.

Informacje na temat Star Wars: Jedi Fallen Order, jakie pojawiały się w sieci można policzyć na palcach jednej ręki. Twórcy ze studia Respawn Entertainment (odpowiedzialnego za Titanfall 2) zamieścili na w serwisie Twitter informację o zbliżającej się prezentacji nowego dzieła z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

W najbliższą sobotę tj. 13 kwietnia 2019 o godzinie 20:30 rozpocznie się pierwsza, wielka prezentacja Star Wars: Jedi Fallen Order w serwisie Twitch (tutaj). Niestety do tej pory studio dość skąpo dozowało informacje związane z nową odsłoną Jedi Fallen Order.

Mamy nadzieję, że w sobotę wszystko się wyjaśni a przynajmniej poznamy głównego bohatera, elementy rozgrywki i czas w jakim osadzono Star Wars: Jedi Fallen OrderPrawdopodobnie premiera na konsolę PlayStation 4 odbędzie się w Q4 2019 roku, ale z potwierdzeniem tyj informacji przyjdzie nam poczekać do najbliższej soboty.

Źródło: https://twitter.com/starwars/status/1115632678349430785

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments