Admin
Newhacker77

Nowy zwiastun World War Z bezsprzecznie zachęca do zakupu gry!

Na oficjalnym kanale Focus Home Interactive pojawił się kolejny materiał video promujący grę World War Z. Jedyne co udało mi się powiedzieć do obejrzeniu trailera to słowo “Wow”!

World War Z, obok Metro Exodus i Resident Evil 2 to najbardziej wyczekiwana postapokaliptyczna strzelanka w 2019 roku. Podobnie jak fabuła filmu pod tym samym tytułem, akcja gry została osadzona na terenach Nowego Jorku, Jerozolimy oraz Moskwy, opanowanych przez krwiożercze zombie. Jak przystało na kooperacyjną strzelankę TPP (z perspektywy trzeciej osoby) zadaniem graczy jest po prostu walka o przetrwanie ataków hord zombie, które niczym szarańcza niszczą wszystko na swojej drodze. 

Źródło: Focus Home Interactive (YouTube)

Rozgrywkę podzielono na trzy rozdziały, w których czteroosobowy zespół próbuje przetrwać atak kilkuset zombie jednocześnie, korzystając nie tylko z broni, ale również z dostępnej infrastruktury, w tym pułapek i barykad.

Mówiąc o zombie mamy do czynienia z niezwykle szybkimi i co dziwne pomysłowymi osobnikami, które w wielu przypadkach potrafią ominąć pułapki i wysokie barykady. Akcja toczy się dość dynamicznie, więc nie będziecie mieli czasu na przemyślane działania, więc powinniście polegać na swoim instynkcie. 

Oczywiście twórcy ze studia Saber Interactive przewidzieli dość bogaty arsenał broni, wraz z dość obszerną listą modyfikacji oraz możliwość rozwoju postaci o kolejne poziomy i nowe umiejętności.

Możliwości World War Z prezentuje rewelacyjny materiał video, który przekonał na w 100% do walki o przetrwanie ludzkości w świecie rządzonym przez zombie. Nasz zespół nie może się już doczekać daty premiery gry, którą wyznaczono na 16 kwietnia 2019 roku. Możecie być pewni już w kwietniu zaprezentujemy obszerną rozgrywkę z World War Z na naszym kanale YouTube!  

Jeżeli po obejrzeniu trailera zdecydujecie się na zakup World War Z to zapraszamy Was do sklepu PlayStation Store, w którym znajdziecie grę w cenie 169 PLN. Zakup w przedsprzedaży zapewni Wam dodatkową broń w postaci dwusiecznej saperki logo z kompletem skórek. 

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments