Admin
Newhacker77

Nowe oblicze PlayStation League już dziś!

Dzień dobry Playowicze!

E-sportowe rozgrywki, w których mogą sprawdzić się wszyscy posiadacze PlayStation 4 oraz subskrypcji PlayStation Plus ruszają 20 kwietnia!

Sony Interactive Entertainment Polska ma przyjemność poinformować o starcie kolejnego roku z rozgrywkami w PlayStation League! Zapisywać można się już od dziś, a turnieje wystartują 20 kwietnia i obejmą pięć pełnych sezonów.  

W pierwszym z nich, gracze będą mogli spróbować swoich sił w  grach FIFA 18, Gran Turismo: Sport oraz Rainbox Six Siege. Pozostałe tytuły będą ogłaszane wraz ze startem kolejnych sezonów.  

Turnieje finałowe wielkim świętem graczy 

Zbliżająca się, kolejna już edycja PlayStation League niesie ze sobą wiele nowości. Pierwszą z nich jest zupełnie nowa formuła rozgrywania turniejów finałowych na zakończenie każdego z pięciu sezonów. Najlepsi z najlepszych będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą w specjalnie zorganizowanych rozgrywkach off-line. Pierwszy raz w historii, zwycięzcę sezonu PlayStation League wyłonią wyniki całodniowych zmagań, odbywających się w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Dla wszystkich tych, którzy będą zainteresowani przebiegiem finałów, PlayStation Polska przeprowadzi całodzienną relację live na swoim kanale za pośrednictwem platformy Twitch oraz na profilu facebookowym.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Każde spotkanie zostanie okraszone komentarzem najpopularniejszych gamingowych streamerów, a na oglądających czekają atrakcyjne upominki od PlayStation. Turnieje finałowe będą odbywały się zaraz po zakończeniu zmagań on-line poszczególnych sezonów.

Wraz ze zmianą formatu rozgrywek finałowych, nową szatę graficzną otrzymała strona PlayStation League https://playstationleague.pl. Oprócz zmian graficznych, interfejs stanie się bardziej intuicyjny, powstanie możliwość oglądania transmisji LIVE, a specjalnie przygotowane hiperłącza, będą przenosiły zainteresowanych, zakupem gier turniejowych, do sklepu PlayStation.

PlayStation League – pokaż co potrafisz

Aby wziąć udział w rozgrywkach PlayStation League gracz musi  posiadać konsolę PS4 lub PS4 Pro, oryginalną grę oraz członkostwo w PlayStation Plus. Wszyscy, którzy spełniają warunki, mogą zdobyć tytuł mistrza sezonu oraz fantastyczne nagrody ufundowane przez organizatora i sponsorów. Szczegóły dotyczące rejestracji w ESL Play można znaleźć pod tym linkiem: https://playstationleague.pl

PlayStation League współpracuje z najlepszymi

Popularność ligi sprawiła, że Sony Interactive Entertainment Polska zyskało wartościowych partnerów akcji firmę Play oraz Pyszne.pl. Współpraca z marką  Play to wybór świadomy i przemyślany, ponieważ marka od wielu lat jest obecna w środowisku graczy. Można ją spotkać na wielu eventach e-sportowych w Polsce, a w ramach swojej platformy gamingowej #GamersGonnaPlay wspiera polskich graczy w osiąganiu sukcesów. Play może pochwalić się największą wśród operatorów ofertą sprzętu gamingowego, zawierającą produkty Sony Interactive Entertainment.

Sony Interactive Entertainment Europe Ltd – informacje

Firma Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), mająca siedzibę główną w Londynie, w Wielkiej Brytanii, jest odpowiedzialna za markę PlayStation® oraz grupę produktów i usług oferowanych w 109 regionach, dla których SIEE jest przedstawicielem firmy Sony Interactive Entertainment (SIE). Innowacyjne rozwiązania PlayStation są dostępne na rynku od chwili premiery oryginalnego systemu PlayStation, która miała miejsce w Japonii w 1994 roku. Rodzina produktów i usług PlayStation obejmuje PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation®Vita, PlayStation®3, PlayStation™Store, PlayStation®Plus, PlayStation™Video, PlayStation™Music, PlayStation™Now oraz cenione gry PlayStation oferowane przez firmę SIE Worldwide Studios.

Informacje prawne

PlayStation oraz logo SIE w formie diamentu są zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Sony Interactive Entertainment Inc. Wszelkie pozostałe znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments