Hsimpson
Hsimpson

Nioh 2 w nowym fabularnym zwiastunie!

W świeżo opublikowanym filmie, gracze mogą zapoznać się z fragmentami historii, nowymi postaciami, a także wyposażeniem, debiutującej 13 marca 2020 roku gry Nioh 2, stworzonej przez studio Team Ninja.

Jest rok 1555, czyli okres wielkiego konfliktu w Japonii. Niekończące się działania wojenne przekształciły kraj w krainę chaosu zaatakowaną przez demonicznych jokai, złe duchy, żywiące się swoimi ofiarami. To właśnie w tej scenerii nieustannego chaosu, gracze spotykają głównego bohatera, nieuczciwego najemnika polującego na jokai w prowincji Mino.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Łowca demonów skrywa jednak straszliwą tajemnicę: jest sierotą, potomstwem ludzi oraz yokai. Nie mogąc znaleźć miejsca wśród ludzkości, nasz łowca demonów decyduje się na samotną podróż. Pewnego dnia, po starciu z okrutnym diabłem, bohater traci kontrolę nad własną mocą yokai, . Sytuację ratuje wędrowny kupiec o imieniu Toukichiro, który sprzedaje “Kamienie Dusz”. To magiczne artefakty mogące pomóc komunikować się z duchami yokai, dzięki czemu łowca demonów odzyskuje kontrolę nad swoją demoniczną postacią. Od tej chwili bohaterowie postanawiają połączyć siły i wyruszyć w poszukiwaniu kolejnych potężnych Kamieni Dusz. Ich misja jest finansowana przez wpływowego władcę, który chce odnaleźć artefakty, aby nigdy nie wpadły w niepowołane ręce.

W trakcie swojej podróży zostają zaatakowani przez kogoś lub coś, co również szuka Kamieni. W ucieczce pomaga im łowczyni yokai o imieniu Mumyo. Finalnie, trójka bohaterów znajduje schronienie w prowincji Owari, rozpoczynając tym samym służbę dla „wielkiej Ody Nobunaga”.  

Niedługo po tym, cała trójka znów stanie twarzą w twarz z diabolicznymi siłami szukającymi pozostałych Kamieni Dusz. W ten sposób rozpoczyna się epicką saga o łowcy yokai imieniem “Hideyoshi”.

Gra Nioh 2 dostępna w przedprzedaży w sklepie PlayStation Store w cenie 289 PLN. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Więcej o Nioh 2:

Studio zaplanowało 3 główne wydania DLC, z których każde koncentruje się na innej fabule, poprzedzającej wydarzenia z Nioh 2, tym samym gwarantując godziny dodatkowej rozgrywki i wyzwań dla tych, którzy pragną więcej. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Nioh, gracze mogą spodziewać się nowej broni, nowych umiejętności bojowych i  postaci, przy czym w każdym DLC znajduje się wiele głównych i pobocznych misji.

Trzy pakiety DLC są zawarte w Nioh 2 Season Pass, który stanowi część Digital Deluxe Edition (już dostępny w przedsprzedaży). Oprócz gry głównej i dodatków DLC, gracze otrzymają także przedmioty premium, takie jak zestaw zbroi Demon Horde i Kodama Netsuke Charm. Dla graczy, którzy zakupią Nioh 2 Special Edition, oprócz gry głównej i Season Pass, czeka ekskluzywny SteelBook oraz książeczka “The Art of Nioh 2”.

Źródło: Informacja prasowa (Mslgroup)

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robespierre
2020-01-24 14:47
Ocena :
     

Ekstra, że znowu strona zaczęła działać. Kurcze tak długo czekałem i traciłem nadzieję, że Playstation4you w ogóle wróci. Co do Nioh 2 to w jedynkę grałem 2 razy i nie mogę się doczekać premiery.

Wizard_aDam
2020-01-24 15:32
Ocena :
     

Hello Playstation4you. Jesteście znowu online, jak miło. Na Nioh 2 miałem chrapkę jak tylko wiedziałem, że premiera będzie w pierwszym kwartale 2020. Zamówienie złożone w PS Store, więc pozostaje czekać do premiery.