Iron Man
Iron Man

Mroczna powieść science fiction “Torn” zmierza na PS VR!

Aspyr Media, wydawca takich hitów jak: Observer czy Civilization VI z z dumą przedstawia Torn, mroczną grę science fiction, której premier na PlayStation VR zaplanowano wiosną tego roku! 

Do stworzenia fabuła Torn twórcy zainspirowali się takimi serialami jak: The Twilight Zone (Strefa mroku) i Black Mirror (Czarne lustro), które biły i biją rekordy popularności. Akcja gry została osadzona w 2017 roku na terenie rezydencji słynnego fizyka dr Lawrence Talbota, który 64 lata temu zaginął w nieznanych okolicznościach.

Tak naprawdę rezydencja, a zarazem tajne laboratorium przełomowego naukowca od 1953 roku było ukryte i nikt nawet nie wiedział o tym miejscu, aż do tej pory. Po przekroczeniu murów domu możecie liczyć się ze zjawiskami, których nigdy w życiu nie doświadczyliście!

Źródło: PlayStation Europe (Youtube)

Twórcami Torn są Neill Glancy (Stranglehold) i Susan O’Connor (Tomb Raider, BioShock), którzy wspólnie z innymi grafikami i orkiestrą pod batutą Garry’ego Schymana (BioShock, Middle Earth: Shadow of War ) stworzyli grę, w której to co widzisz nie zawsze musi być prawdą. Niestety na obecną chwilę nie podano oficjalnej daty premiery gry Torn na PlayStation VR, ale najprawdopodobniej pojawi się na wiosnę 2018 roku. 

Źródło: Twiiter (From Software)

AUTOR: Iron Man

Dzielimy się wiedzą o PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments