Admin
Newhacker77

Media Expert przebija ofertę RTV Euro AGD o 10 PLN na Red Dead Redemption 2! Oferta sklepu PlayStation Store pozostaje mocno w tyle!

Dzień dobry Playowicze,

Czy cena Red Dead Redemption II z steelbookiem na PS4 może być tańsza niż w ofercie RTV Euro AGD? Tak, ale tylko w Media Expert! Promocja w sklepie PlayStation Store pozostaje daleko w tyle!

Media Expert nie pozostaje w tyle z promocjami na konsolę PlayStation 4. Na wielką obniżkę gier w sieci sklepów RTV Euro AGD reaguje błyskawicznie i oferuje Red Dead Redemption 2 na PS4 w cenie 159 PLN + darmową dostawę kurierem na terenie całego kraju.

Jesteśmy świadkami początku bitwy cenowej, która w najbliższym czasie może przerodzić się w wojnę z korzyścią dla nas graczy. Jeżeli do tej porty nie miałeś okazji wejść do świata RDR 2 to nie zwlekaj i jak najszybciej złóż zamówienie. Zapewniam, że nie będziesz żałował swojej decyzji. 

Należy nadmienić, że sklep PlayStation Store przygotował swoją ofertę na Red Dead Redemption 2 w tzw. “Okazji Tygodnia”! Niestety ceny o wiele wyższe od tych oferowanych w Media Expert.

Poniżej znajdziesz ofertę PlayStation Store:

Oczywiście decyzja należy do Ciebie!

Źródło: https://www.mediaexpert.pl/

           https://store.playstation.com/pl-pl/grid/STORE-MSF75508-DOTW2/1

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments