Blade
Blade

Majowa propozycja PlayStation Plus 2019

Sony Interactive Entertainment ogłasza majową ofertę subskrypcji PlayStation Plus.

Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły Overcooked i What Remains of Edith Finch, czyli wspaniała platformowa przygoda kulinarna do gry w kooperacji oraz niezwykle interesująca historia pozornie zwyczajnej rodziny ze stanu Waszyngton.

Obie propozycje będą dostępne od 7 maja 2019 roku. 

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Overcooked

To pełna chaosu kanapowa kooperacyjna gra kulinarna, w którą grać można w pojedynkę lub aż do czterech graczy jednocześnie! Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami trzeba przygotować, ugotować i podać najróżniejsze, pyszne zamówienia, zanim zezłoszczeni klienci zrezygnują i odejdą. Na wszystkich chętnych czeka tajemnicze Królestwo Cebuli, które jest w niebezpieczeństwie i tylko najwyższej klasy dania mogą je ocalić! W Overcooked gracze przeprawiają się przez wiele okrutnych i niezwykłych kuchni, aby stać się prawdziwymi kuchennym mistrzami zdolnymi pokonać zajadłe zło, które zawładnęło krainą.

What Remains of Edith Finch

What Remains of Edith Finch to zbiór przedziwnych historii zwykłej rodziny zamieszkującej w stanie Waszyngton. Jako tytułowa Edtih, gracze będą musieli przeszukać jej ogromny dom rodzinny w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego główna bohaterka jest jedynym żyjącym członkiem swojego rodu. Każda kolejna historia pozwoli graczom przeżyć ostatni dzień życia nowoodkrytych przodków z opowieściami sięgającymi od dalekiej przeszłości do teraźniejszości.

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments